Штатная магнитола Redpower Ford Kuga 2 RP21151B


Нет в наличии
16272 грн.
Наличные:
16272 грн
Безнал:
19528 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Ford Kuga 2 RP21151B - Штатная магнитола

Различием между обычной и штатной магнитолы есть то, что она предназначена для определенного посадочного места, то есть под свою марку автомобиля, что делает её практичной, а также повторяет дизайн автомобиля. Штатная магнитола Ford Kuga 2 RP21151B - устройство, без которого не может обойтись любой автолюбитель. Слушать любимую музыку, смотреть любимые фильмы и сериалы прямо в дороге, дать детям возможность развлекаться игрой или
Читать полностью
Ford Kuga 2 RP21151B - Штатна магнітола

Відмінністю між звичайною і штатною магнітолою є те, що вона призначена для певного посадкового місця, тобто під свою марку автомобіля, що робить її практичною, а також повторює дизайн автомобіля. Штатна магнітола Ford Kuga 2 RP21151B - пристрій, без якого не може обійтися будь-який автоаматор. Слухати улюблену музику, дивитися улюблені фільми і серіали прямо в дорозі, дати дітям можливість розважатися грою або мультфільмом, не відволікаючи вас від дороги - все це стандартні можливості штатного пристрою. Головне завдання магнітоли забезпечити максимальний комфорт для свого споживача. Оперативна пам'ять гаджета складає 1 Gb, вбудована - 16 Gb + 8 Gb microSD карта. Пристрій має 1 відеовхід і 2 лінійних аудиовхода AUX.
Необхідно встановлювати штатну магнітолу виключно під свою марку автомобіля, адже дані пристрої спроектовані навмисно під певну марку авто з урахуванням всіх його властивостей і особливостей. Ця магнітола просто ідеально і легко кріпиться в гніздо автомобіля, і її установка не вимагає особливих зусиль і додаткових матеріалів.

Марка автомобиля
Ford
Операционная система
Android 6
Диагональ дисплея
8 (дюймов)
Разрешение дисплея
1024x600
Навигационное ПО
приобретается отдельно
Процессор
четырехъядерный
Разъемы
SD, USB
Дополнительно
ТВ-тюнер, подключение TPMS, подключение 3G модема, Wi-Fi, Bluetooth, GPS
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Redpower» в категории «Штатная магнитола»
Показать все модели