Нет в наличии
14916 грн.
Наличные:
14916 грн
Безнал:
17900 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
GMC Yukon 14+ / Sierra 3 14+ - Навигационный блок

GPS модуль GMC Yukon 14+ / Sierra 3 14+ устанавливается Pin-to-Pin на все автомобили, где есть наличие сенсорного экрана. С помощью этого модуля Вы гораздо расширите весь потенциал своего автомобиля: Вы сможете отслеживать пробки, наличие Internet и Wi-Fi обеспечит работу всех дополнений Вашего телефона в автомобильной трактовке, но при этом все штатные функции сохранятся. Работает данный блок на OS Android 4.2+ с
Читать полностью
GMC Yukon 14+ / Sierra 3 14+ - Навігаційний блок

GPS модуль GMC Yukon 14+ / Sierra 3 14+ встановлюється Pin-to-Pin на всі автомобілі, де є наявність сенсорного екрану. За допомогою цього модуля Ви набагато розширите весь потенціал свого автомобіля: Ви зможете відслідковувати пробки, наявність Internet і Wi-Fi забезпечить роботу всіх доповнень Вашого телефону в автомобільному трактуванні, але при цьому всі штатні функції збережуться. Працює даний блок на OS Android 4.2+ з процесором Сortex A9 2-core з частотою 1,5 Ghz на платформі Mstar.
Також Ви отримаєте безліч інших функцій: можливість установки інших навігаційних систем (для прикладу, Яндекс-карти, Igo); буде можливість завдяки Wi-Fi вибудовувати маршрут з огляду на ситуацію на дорозі; у Вас буде можливість голосом управляти Яндекс-картами або Google; в дорозі буде можливість перегляду відео в форматі Full HD і прослуховування аудіо-файлів, що принесе величезне задоволення в дорозі будь-кому; є можливість підключення зовнішніх аудіо та відео джерел; є також інші штатні функції.
Особливості використання навігаційного блоку GMC Yukon 14+ / Sierra 3 14+: встановлюється роз'єм в роз'єм без зміни штатної проводки.
Комплект поставки: Апарат, колодка проводів для підключення з кан адаптером (якщо потрібно), GPS антена, корисне ПО (на SD-карті 4Gb або вбудованої пам'яті ГУ), брендова інструкція Redpower з гарантійним талоном на останній сторінці. Оригінальна брендова упаковка.

Тип
GPS модуль

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Redpower» в категории «Аксессуары раздела Навигация»
Показать все модели