Штатная магнитола Redpower Honda Pilot 2 RP21691B


Нет в наличии
16272 грн.
Наличные:
16272 грн
Безнал:
19528 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Honda Pilot 2 RP21691B - Штатная магнитола

Различием между обычной и штатной магнитолы есть то, что она предназначена для определенного посадочного места, то есть под свою марку автомобиля, что делает её практичной, а также повторяет дизайн автомобиля.
Универсальная штатная автомагнитола Honda Pilot 2 RP21691B работает на операционной системе Android 6.0.1 (Marshmallow). Устройство имеет ряд особенностей и функций: Bluetooth, GPS и ГЛОННАС (блок для навигации +
Читать полностью
Honda Pilot 2 RP21691B - Штатна магнітола

Відмінністю між звичайною і штатною магнітоли є те, що вона призначена для певного посадкового місця, тобто під свою марку автомобіля, що робить її практичною, а також повторює дизайн автомобіля.
Універсальна штатна автомагнітола Honda Pilot 2 RP21691B працює на операційній системі Android 6.0.1 (Marshmallow). Пристрій має ряд особливостей і функцій: Bluetooth, GPS і ГЛОННАС (блок для навігації + антенка), ось тільки ліцензійне програмне забезпечення НАВІТЕЛ має купуватися самостійно, Мікрофон, ТV тюнер DVB-T2, Радіо, можливість підключення 4G Wi-Fi модему і багато інших.
Процесор Сortex A9 Quad Core (чотирьохядерний), маючи 1,6 GHz на кожне з ядер, робить автомагнітолу сучасною і зручною в користуванні, а HD-дисплей розміром 7' з високою яскравістю картинки (ємнісний морозостійкий мультитач) з розширенням 1024х600 пікселів буде приносити тільки приємні відчуття при роботі з апаратом.
Необхідно встановлювати штатну магнітолу виключно під свою марку автомобіля, адже дані пристрої спроектовані спеціально під певну марку авто з урахуванням всіх його характеристик і особливостей. Ця магнітола просто ідеально і просто кріпиться в гніздо автомобіля, і її установка не вимагає особливих зусиль і додаткових матеріалів.

Марка автомобиля
Honda
Операционная система
Android 4
Диагональ дисплея
7 (дюймов)
Разрешение дисплея
1024x600
Навигационное ПО
приобретается отдельно
Процессор
четырехъядерный
Разъемы
SD, USB
Дополнительно
ТВ-тюнер, подключение TPMS, подключение 3G модема, Wi-Fi, Bluetooth, GPS
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Redpower» в категории «Штатная магнитола»
Показать все модели