Штатная магнитола Redpower Honda CR-V Old RP21009 DVD


Нет в наличии
16272 грн.
Наличные:
16272 грн
Безнал:
19528 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Honda CR-V Old RP21009 DVD - Штатная магнитола

Различием между обычной и штатной магнитолы есть то, что она предназначена для определенного посадочного места, то есть под свою марку автомобиля, что делает её практичной, а также повторяет дизайн автомобиля.
Магнитола Honda CR-V Old RP21009 DVD работает на платформе с четырехъядерным процессором, на OS Android 4.4+ (KitKat). Мало кто на рынке штатных многофункциональных навигационных систем может похвалиться таким
Читать полностью
Honda CR-V Old RP21009 DVD - Штатна магнітола

Відмінністю між звичайною і штатною магнітолою є те, що вона призначена для певного посадкового місця, тобто під свою марку автомобіля, що робить її практичною, а також повторює дизайн автомобіля.
Магнітола Honda CR-V Old RP21009 DVD працює на платформі з чотирьохядерним процесором, на OS Android 4.4+ (KitKat). Мало хто на ринку штатних багатофункціональних навігаційних систем може похвалитися такою великою кількістю функцій і особливостей. В добавок до швидкому процесору Cortex A9 Quad Core Ви також отримуєте весь набір функціоналу: це і можливість підключення ТВ-тюнера, і радіо зі своїм шикарним відтворенням звуку, і блютуз.
Необхідно встановлювати штатну магнітолу виключно під свою марку автомобіля, адже дані пристрої спроектовані спеціально під певну марку авто з урахуванням всіх його характеристик і особливостей. Ця магнітола просто ідеально і просто кріпиться в гніздо автомобіля, і її установка не вимагає особливих зусиль і додаткових матеріалів.

Марка автомобиля
Honda
Операционная система
Android 4
Диагональ дисплея
9 (дюймов)
Разрешение дисплея
1024x600
Навигационное ПО
приобретается отдельно
Процессор
четырехъядерный
Разъемы
SD, USB
Дополнительно
ТВ-тюнер, подключение TPMS, подключение 3G модема, Wi-Fi, Bluetooth, GPS
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Redpower» в категории «Штатная магнитола»
Показать все модели