Нет в наличии
5685 грн.
Наличные:
5685 грн
Безнал:
6822 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Jonnesway JAI-0405K - Гайковерт пневматический

Гайковерт Jonnesway является пневматическим и идеально подойдет для профессионального промышленного использования. Инструмент оснащен уникальным ударным механизмом с названием "двойной молоток". У данной модели выхлоп воздуха осуществляется вперед. В комплектацию устройства включены 17 насадок. Набор поставляется в пластиковом кейсе, который значительно улучшает хранение и транспортировку.
Читать полностью
Технічні параметри:

Jonnesway JAI-0405K - Гайковерт пневматичний

Гайковерт Jonnesway є пневматичним і ідеально підійде для професійного промислового використання. Інструмент оснащений унікальним ударним механізмом з назвою "подвійний молоток". У даній моделі вихлоп повітря здійснюється вперед. У комплектацію пристрою включені 17 насадок. Набір поставляється в пластиковому кейсі, який значно покращує зберігання і транспортування.

Пневматичний гайковерт Jonnesway створений спеціально для виконання робіт, в яких необхідний точний момент затяжки. Інструмент здатний не тільки загвинчувати, але і вигвинчувати з'єднання. З його допомогою можна розібрати навіть застарілі болтові з'єднання. Перевагою цієї моделі є гранична економія сил і часу, а так само приголомшлива якість збірки. Крім того, вона вважається інструментом з чудовим поєднанням ваги і енергоозброєності. Найчастіше такий інструмент незамінний в ремонтних і шиномонтажних майстеренях, автосервісах. Пристрій не чутливий до перевантажень і розрахован на тривалий термін експлуатації.
 
Тип гайковерта: Прямий
Крутний момент: 680 Нм
Приєднувальний квадрат: 1/2 "
Кількість оборотів: 7000 об / хв
Витрата повітря: 127 л / хв
Тиск: 6,2 бар
Вага: 2,6 кг
Внутрішній діаметр шланга: 10,0 мм
Країна виробник: Тайвань

Тип
Гайковерт

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Гайковерт»
Показать все модели