Салонный фильтр WIX WP2108


Заканчивается
170 грн.
Наличные:
170 грн
Безнал:
204 грн
179 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
WIX WP2108 - Фильтр салона
Мы можем убедиться, что при замене фильтра необходимо использовать противопылевые фильтры. Достаточно тщательно осмотреть поверхность изношенного фильтра. Осознание того, что многие примеси, собранные на нем, могут попасть в наши легкие, является наиболее привлекательным аргументом в пользу применения этого типа фильтра в вашем автомобиле.
Противопылевые фильтры, также называемые фильтрами салона, фильтруют воздух, всасываемый непосредственно с
Читать полностью
WIX WP2108 - Фільтр салону
Ми можемо переконатися, що при заміні фільтра необхідно використовувати протипилові фільтри. Досить ретельно оглянути поверхню зношеного фільтра. Усвідомлення того, що багато домішки, зібрані на ньому, можуть потрапити в наші легені, є найбільш привабливим аргументом на користь застосування цього типу фільтра в вашому автомобілі.
Протипилові фільтри, також звані фільтрами салону, фільтрують повітря, що всмоктується безпосередньо з дороги, який примусово подається через систему вентиляції або кондиціонування повітря в салон автомобіля. У разі тих водіїв, які проводять багато годин в своїх машинах, фільтри в значній мірі впливають на їхнє самопочуття - для повітря, в якому вони дихають, важливо, щоб вони не забруднювались. Почуття втоми, лихоманка, сльозотеча або утруднення дихання безумовно негативно позначаться на реакції водія і можуть представляти реальну загрозу безпеці дорожнього руху. Ви можете запобігти цьому, використовуючи антипилові фільтри.
Конструкція і виготовлення фільтрів, які, незважаючи на їх невеликі розміри, ефективно зупиняють домішки без засмічення і забезпечують термін служби досить довго для користувача, завдяки проходили необхідні фільтруючих матеріалів, що складаються з декількох типів поліефірних волокон, які забезпечують оптимальну пропускну здатність і ефективність фільтрації.
Розмір A (мм): 222,5
Розмір B (мм): 196
Розмір Н (мм): 34

Длина
223 (мм)
Ширина
207 (мм)
Высота
30 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «WIX» в категории «Салонный фильтр»
Показать все модели