Торцевая головка Ombra 112021


Есть в наличии (1-2 дня)
25 грн.
Наличные:
25 грн
Безнал:
30 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Ombra 112021- торцевая головка

Торцевая головка Ombra 112021 относится к основному виду рабочих насадок, которые предназначены для сборного слесарно-монтажного инструмента. Головки различны по таким параметрам: геометрия рабочего профиля, длина и назначение. Данная модель является стандартной, шестигранной, с размером присоединительного квадрата в 1/2" и размером головки 21 мм. Инструмент имеет длину 40 мм и ширину 30 мм с весом 8 грамм.
Читать полностью
Технічні параметри:

Ombra 112021 - торцева головка

Торцева головка Ombra 112021 відноситься до основного виду робочих насадок, які призначені для збірного слюсарно-монтажного інструменту. Головки різні за такими параметрами: геометрія робочого профілю, довжина і призначення. Дана модель є стандартною, шестигранною, з розміром приєднувального квадрата в 1/2 "і розміром головки 21 мм. Інструмент має довжину 40 мм і ширину 30 мм з вагою 8 грам.

Торцеві головки в порівнянні з іншими видами інструментів, які використовуються в роботі з зовнішніми профілями має перевагу, яке полягає в створенні сприятливих умов для програми робочого зусилля. Домогтися додатки максимальних робочих навантажень, які передаються кріпильної деталі, можливо завдяки шестигранні робочому профілю, яким оснащений інструмент. Система торцевої головки оснащена приєднувальним квадратом з розміром 1/2 ", завдяки якому користується перевагою під час роботи з зовнішнім робочим профілем від 4 до 13 мм. Для робіт, які пов'язані з обслуговуванням автомобілів, система максимально ефективна і активно використовується для ремонту та встановлення малих агрегатів і навісного обладнання двигунів.
Матеріалом виготовлення торцевої головки послужила хром ванадиевая сталь з накаткою і підлозі матовим хромо нікелевим покриттям. Інструмент відповідає стандарту DIN 3124, і відповідає вимогам ГОСТу 25604-83. Модель є прекрасним прикладом вигідного співвідношення демократичною вартості, високої якості і неперевершеної практичності.

Тип
Торцевая головка
Квадрат
1/2
Диаметр
21 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Ombra» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели