Краскопульт INTERTOOL PT-0140


Есть в наличии (1-2 дня)
799 грн.
Наличные:
799 грн
Безнал:
999 грн
Приватбанк:
Купить
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL PT-0140 - Краскораспылитель

Пневматический распылитель краски PT-0140 используется для покраски кузова автомобиля, а также других поверхностей. Такой покрасочный пистолет очень хорошо подойдет в случае, если необходимо покрасить большую площадь и акцент ставится именно на скорость, а не на качество покрытия. Данная модель пистолета выполнена по технологии НР (High Pressure), это говорит о использовании высокого давления до 5
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL PT-0140 - Фарборозпилювач

Пневматичний розпилювач фарби PT-0140 використовується для фарбування кузова автомобіля, а також інших поверхонь. Такий фарбувальний пістолет дуже добре підійде в разі, якщо необхідно пофарбувати велику площу і акцент ставиться саме на швидкість, а не на якість покриття. Дана модель пістолета виконана за технологією НР (High Pressure), це говорить про використання високого тиску до 5 атмосфер, при малій витраті повітря, приблизно 130-190 літрів за хвилину.
PT-0140 призначений для застосування в ньому лакофарбових матеріалів середньої в'язкості і низькою плинності. Конструкція даного інструменту передбачає металевий бачок-автоклав для ЛФМ з нижнім розташуванням і досить великим об'ємом 1 літр. Завдяки металевому бачку, краскопульт можна використовувати з різними типами ЛФМ, включаючи агресивні. Факел може регулюватися і бути плоскою або овальної форми.
Якщо ви шукаєте пістолет, який максимально швидко виконає великий обсяг робіт, сміливо зупиняйте свій вибір на даній моделі пістолета з технологією високого тиску.
Особливості:
- висока швидкість покриття;
- високий тиск;
- зручна ергономічна ручка;
- точна потрійна настройка;
- металевий нижній бачок на 1 л;
- витрата повітря 130-190 л / хв;
- діаметр форсунки 1,8 мм;
- вага 1,100 кг.

Тип
Краскопульт
Рабочее давление
5 (атм)
Диаметр шланга
8, 6 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Покрасочный инструмент»
Показать все модели