Штатная магнитола Redpower Mercedes GLK RP21468B


Нет в наличии
17478 грн.
Наличные:
17478 грн
Безнал:
20975 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Redpower Mercedes GLK RP21468B - штатная магнитола

Штатное головное устройство Redpower RP21468B подходит для автомобиля марки Mercedes-Benz GLK (2008-2012). Имеет операционную систему OS Android 4.4, с процессором Сortex A9 2-core 1.5 Ghz на каждое ядро. Навигационный модуль и антенна GPS + GLONASS позволит Вам определить быстро и точно расположение автомобиля. Лицензионное ПО Navitel можно приобрести отдельно.
Емкостный и
Читать полностью
Технічні параметри:

Redpower Mercedes GLK RP21468B - штатна магннітола

Штатний головний пристрій Redpower RP21468B підходить для автомобіля марки Mercedes-Benz GLK (2008-2012). Має операційну систему OS Android 4.4, з процесором Сortex A9 2-core 1.5 Ghz на кожне ядро. Навігаційний модуль і антена GPS + GLONASS дозволить Вам визначити швидко і точно розташування автомобіля. Ліцензійне ПЗ Navitel можна придбати окремо.
Ємнісний і морозостійкий дисплей розміром 7 дюймов і з дозволом Hd 1024 * 600, показує чіткі дані, виведені на ньому, навіть в сонячну погоду! Ще цей сенсорний дисплей має здатність розпізнавати більше двох натискань на нього, що дуже спрощує роботу з екраном, заощадивши при цьому Ваш час. За обсягом пам'яті магнітола не поступається також - Оперативна пам'ять 1 Gb. Вбудована пам'ять 16 Gb + 8 Gb microSD карта Samsung клас 10. Тут Використовується штатна аудіосистема. Щоб прослуховувати звук з Redpower необхідно штатну автомагнітолу перевести в режим AUX.
В даному девайсі використовується штатний радіо.
Вбудований модуль Wi-Fi з виносної антеною. Ви можете використовувати Ваш смартфон, як точки доступу та не купувати модем з sim карти. Для зручності поставте віджет на робочий стіл Wi-Fi hotspot, і 3G. Можливість підключення 4G Wi-Fi модему. Компанія Redpower рекомендує роздавати інтернет з будь-якого обраного Вами джерела по Wi-Fi каналу, а не через USB порт.
Можливе підключення Wi-Fi реєстратора чи відеореєстратора з відеовиходом, що дуже зручно!

Марка автомобиля
Mercedes-Benz
Операционная система
Android 4
Диагональ дисплея
7 (дюймов)
Разрешение дисплея
1024x600
Навигационное ПО
приобретается отдельно
Процессор
двухъядерный
Дополнительно
Wi-Fi, Bluetooth
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Redpower» в категории «Штатная магнитола»
Показать все модели