Есть в наличии
37 грн.
Наличные:
37 грн
Безнал:
44 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL PT-0511 - Шланг к пистолету для подкачки колес

Шланг INTERTOOL PT-0511 – это один из важнейших составляющих пневмопистолета для накачивания колес. Данный шланг имеет дина 380 мм и оснащен латунной головкой с одной стороны и резьбовым соединением с размером ¼” с другой. Шланг присоединяется резьбовой частью к пневмопистолету, а другим концом непосредственно к ниппелю автомобильной шины. Данный аксессуар изготовлен из
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL PT-0511 - Шланг до пістолета для підкачки коліс

Шланг INTERTOOL PT-0511 - це один з найважливіших складових пневмопістолету для накачування коліс. Даний шланг має дина 380 мм і оснащений латунною головкою з одного боку і різьбових з'єднанням з розміром ¼" з іншого. Шланг приєднується різьбовою частиною до пневмопістолету, а іншим кінцем безпосередньо до ніпеля автомобільної шини. Даний аксесуар виготовлений з високоякісних матеріалів, завдяки цьому має високу міцність і гнучкістю, а також стійкість до зношування. Вага виробу становить 108 г.
Важливо не забувати стежити за станом часто використовуваних інструментів і вчасно замінювати ті компоненти, які зносилися або зламалися.
Інструменти та аксесуари до інструментів бренду INTERTOOL володіють гідною якістю, так як даний виробник працює на вітчизняному ринку і за його межами вже більше 15 років і за цей час завоював довіру, як у професійній сфері, так і серед домашніх майстрів, любителів, дачників. Зупиняючи свій вибір на товарі даного бренду ви купуєте якісні вироби на тривалий час.

Тип
Шланг

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Аксессуары к пневмоинструменту»
Показать все модели