Шлифовальная машина INTERTOOL PT-1002


Есть в наличии (1-2 дня)
299 грн.
Наличные:
299 грн
Безнал:
359 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
Склад (удалённо)
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL PT-1002 - Шлифмашина пневматическая

Пневматическая шлифовальная машинка INTERTOOL PT-1002 предназначена для шлифования и резки различных материалов при помощи абразивных кругов и насадок. Данная шлифмашинка пригодится при обработке швов, шлифовании, а также полировании и зачистке различных материалов. Инструмент выполнен в компактном корпусе и благодаря этому он удобен при выполнении работ в труднодоступных местах. Прочная и
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL PT-1002 - Шліфмашина пневматична

Пневматична шліфувальна машинка INTERTOOL PT-1002 призначена для шліфування та різки різних матеріалів за допомогою абразивних кругів і насадок. Дана шліфмашинка стане в нагоді при обробці швів, шліфуванні, а також поліруванні і зачистці різних матеріалів. Інструмент виконаний в компактному корпусі і завдяки цьому він зручний при виконанні робіт у важкодоступних місцях. Міцна і легка алюмінієва конструкція стійка до зносу і пошкоджень. За рахунок пневматичного двигуна машинка здатна виконувати більш об'ємні роботи, ніж її електричні аналоги.
Конструкція шліфувальної машинки передбачає запобіжну засувку важеля безпеки, а також вбудований регулятор повітря. Інструмент придатний для використання з усіма видами насадок для свердління отворів, згладжування гострих країв, зачистки швів, полірування, шліфування і т.д. Для більш зручної роботи з інструментом передбачений задній відведення повітря.
Щоб шліфувальна машинка прослужила довше бажано працювати з тиском повітря до 6 атмосфер, так як високий тиск і забруднене повітря скорочують термін роботи інструменту. Щодня зливайте накопичився конденсат і очищайте картридж водного фільтра.
Особливості:
- витрата повітря 115 л / хв;
- цанговий затиск 6 мм;
- вага 0,550 кг.

Тип
Шлифовальная машина
Скорость вращения
25000 (об/мин)
Рабочее давление
6 (атм)
Диаметр шланга
8-10 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Шлифовальная машина»
Показать все модели