Смазка Ipone X-trem Chain Road 750 мл


Есть в наличии
469 грн.
Наличные:
469 грн
Безнал:
563 грн
Приватбанк:
495 грн. Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Ipone X-trem Chain Road 750 мл - Аэрозольная смазка для цепи

Аэрозольная смазка X-trem Chain Road предназначена специально для смазывания мотоциклетной цепи. Подойдет для любого вида цепей. Средство надежно защищает от коррозии, отталкивает влагу и имеет высокие проникающие свойства. Максимальная липкость состава гарантирует долгий ресурс работы цепи. Для комфортного пользования смазка поставляется в флаконе с двухпозиционным диффузором,
Читать полностью
Технічні параметри:

Ipone X-trem Chain Road 750 мл - Аерозольне мастило для ланцюга

Аерозольне мастило X-trem Chain Road призначене спеціально для змащування мотоциклетного ланцюга. Підійде для будь-якого виду ланцюгів. Засіб надійно захищає від корозії, відштовхує вологу і має високі проникаючі властивості. Максимальна липкість складу гарантує довгий ресурс роботи ланцюга. Для комфортного користування мастило поставляється в флаконі з двохпозиційним дифузором, який пропонує два варіанти нанесення мастила: широкий для об'ємного нанесення і тонкий для точкового застосування.

Висока якість, надійність і практичність X-trem Chain Road безсумнівно замітять як початківці мотоциклісти, так і професіонали. Компанія-виробник виділяє дане мастило для очищення і змазування ланцюга як новий продукт з покращеними властивостями по всіх параметрах.

Спрей ідеально підійде для використання на дорожніх мотоциклах і зможе гарантувати наявність мастила на ланцюзі протягом тривалого часу використання, а також значно обмежити інтенсивність розбризкування масла.

Для отримання максимального результату не рекомендується використовувати мотоцикл в перші годину - півтори після нанесення засобу на ланцюг.

Применение
для цепей
Объем
750 (мл)
Упаковка
баллончик

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Ipone» в категории «Смазка»
Показать все модели