Нет в наличии
1191 грн.
Наличные:
1191 грн
Безнал:
1429 грн
Приватбанк:
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL PT-1505 - Краскораспылитель с дополнительной форсункой и бачком

Краскопульт РТ-1505 является пневматическим инструментом и применяется для покраски поверхностей разных типов, в том числе деталей автомобильного кузова. Пистолет для покраски изготовлен по технологии высокого объема и низкого давления HVLP (High Volume, Low Pressure), это означает, что инструмент потребляет большой объем воздуха, при этом выдавая небольшое
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL PT-1505 - Фарборозпилювач з додатковою форсункою і бачком

Краскопульт РТ-1505 є пневматичним інструментом і застосовується для фарбування поверхонь різних типів, в тому числі деталей автомобільного кузова. Пістолет для фарбування виготовлений за технологією високого обсягу і низького тиску HVLP (High Volume, Low Pressure), це означає, що інструмент споживає великий обсяг повітря, при цьому видаючи невеликий тиск. За рахунок даної системи знижується туманообразование під час розпилення, економніше витрачається лакофарбовий матеріал, а також поліпшується якість перенесення фарби на поверхню. Такий пістолет фарбує максимально якісно і досить швидко.
 Особливість даної моделі фарбувального пістолета є те, що в набір входить дві форсунки діаметром 1,5 мм, і 1,7 мм, а також два бачка для ЛФМ, пластиковий з об'ємом 600 мл і металевий з об'ємом 800 мл. Наявність додаткової форсунки дозволяє використовувати фарби різних сумішей, а другий металевий бачок дає можливість застосовувати лакофарбові матеріали з більш агресивними основами. Регулятор тиску з аналоговим манометром дозволяє максимально точно налаштувати подачу повітря. При робочому тиску 3 атмосфери інструмент витрачає від 230 до 300 літрів повітря на хвилину.
Під час роботи з інструментом даного типу не варто забувати про запобіжні заходи та використовувати захисні засоби.
Особливості:
- діаметр форсунок 1,4 і 1,7 мм;
- бачок розташовується зверху;
- пластиковий і металевий бачки місткістю 600/800 мл;
- вага 3,140 кг.

Тип
Краскопульт
Рабочее давление
3 (атм)
Диаметр шланга
6-8 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Покрасочный инструмент»
Показать все модели