Есть в наличии (1-2 дня)
126 грн.
Наличные:
126 грн
Безнал:
151 грн
130 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

XADO XB 41096 - Герметик для трансмиссии

Средство JET 100 SEALER предназначено для устранения течи из агрегатов трансмиссии. Благодаря его использованию отпадает необходимость в дорогостоящем ремонте. Действие средства осуществляется максимально быстро.
Всем знакома ситуация, когда происходит утечка масла из агрегата трансмиссии. Зачастую это происходит из-за потери эластичности материалов уплотнителя. Рассохшиеся сальники и прокладки
Читать полностью
Технічні параметри:

XADO XB 41096 - Герметик для трансмісії

Засіб JET 100 SEALER призначений для усунення течі з агрегатів трансмісії. Завдяки його використанню відпадає необхідність в дорогому ремонті. Дія засобу здійснюється максимально швидко.
Всім знайома ситуація, коли відбувається витік масла з агрегату трансмісії. Найчастіше це відбувається через втрату еластичності матеріалів ущільнювача. Рассохшиеся сальники і прокладки не забезпечують герметичності. Засіб JET 100 Sealer transmission ідеально підійде для вирішення подібної проблеми: в його складі є спеціальні компоненти, за допомогою яких гарантується відновлення пружності матеріалів. Завдяки чому здійснюється щільний контакт масла з ущільнювачами і нейтралізується потеча.

Застосування:
Засіб в дозуванні 250 мл необхідно додати в 4 л теплої трансмісійного масла. Ефект ущільнення відбудеться через 300-500 кілометрів пробігу. Даний склад універсальний і використовується у всіх агрегатах механічної трансмісії. Засіб сумісний з усіма типами масел для механічних трансмісій.

Объем
250
Бренд
XADO

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «XADO» в категории «Герметик»
Показать все модели