Заклепочник INTERTOOL RT-0008


Есть в наличии (1-2 дня)
155 грн.
Наличные:
155 грн
Безнал:
186 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL RT-0008 - Пистолет заклепочный

Торцевой (рычажный, двуручный) заклепочник используется для работы с заклепками из стали, алюминия и нержавеющей стали.
Легко устанавливает все диаметры заклепок, требует меньше усилий, чем шарнирный и экономит время, может устанавливать заклепки большего диаметра (до 6,5 мм), более надежный, чем шарнирный.
Ручной заклепочник используют при небольших объемах работ - до 300 заклепок
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL RT-0008 - Пістолет заклепувальний

Торцевий (важільний, дворучний) заклепочник використовується для роботи із заклепками зі сталі, алюмінію і нержавіючої сталі. Легко встановлює всі діаметри заклепок, вимагає менше зусиль, ніж шарнірний та економить час, може встановлювати заклепки більшого діаметру (до 6,5 мм), надійніший, ніж шарнірний.
Ручний заклепочник використовують при невеликих об'ємах робіт - до 300 заклепок в день. Швидкість установки заклепки близько 10 секунд. Деталі склепуються за допомогою фізичної сили працівника. Являє собою кліщі з великими важелями. Заклепка встановлюється в результаті зведення важелів 2-3 рази. Найпростіший тип інструменту, не вимагає спеціальних навичок.
Заклепочник - нескладний інструмент, який використовується для з'єднання декількох деталей, загальною товщиною до 10 мм, за допомогою заклепок різного діаметру і довжини. Формує нерозбірне з'єднання. Перед з'єднанням в скріплюваних деталях необхідно просвердлити наскрізний отвір, діаметром на 1-2 мм більше, ніж діаметр циліндра заклепки. Перевагами такого з'єднання є вібростійкість, можливість скріплювати різні по діаметру і матеріалам конструкції, висока міцність (у відмінності від зварювання, при надмірному тиску не тріскає, а тягнеться), доступ до скріплюваних деталей тільки з одного боку, велика безпека відносно зварних робіт, робота з різними матеріалами, такими як фанера і пластик, дешевизна кріплення.
Особливості: призначений для роботи з алюмінієвими заклепками діаметром 3,2 / 4 / 4,8 мм; довжина корпусу 420 мм; виготовлений з міцної сталі; має зручні рукоятки; вага інструменту 1150 г.

Тип
двуручный торцевой
Материал
металл штампованный
Диаметр заклепки
4.8, 4, 3.2 (мм)
Количество насадок
3
Количество губок захвата
2
Цвет
красный
Упаковка
картонная коробка
Вес
1150 (г)
Длина
420 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Заклепочник»
Показать все модели