Фонарь Small Sun 1831 XPE


Нет в наличии
324 грн.
Наличные:
324 грн
Безнал:
389 грн
335 грн.
Гарантия
3 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Small Sun 1831 XPE - фонарь

Фонарь на лобный Small Sun обладает высокой мощностью, работает на светодиоде LED Q5. Фонарем Small Sun с легкостью можно осветить любое помещение и открытую местность.
Корпус фонаря Small Sun выполнен из металла и пластика. Покрытие защищает фонарь от влаги и пыли, а также делает его ударопрочным. Кроме того, оно устойчиво к коррозии.
Устройство очень удобно сидит на голове за счет размещения элемента
Читать полностью
Технічні параметри:

Small Sun 1831 XPE - ліхтар

Ліхтар на лобовий Small Sun має високу потужність, працює на світлодіоді LED Q5. Ліхтарем Small Sun з легкістю можна висвітлити будь-яке приміщення і відкриту місцевість.
Корпус ліхтаря Small Sun виконаний з металу і пластика. Покриття захищає ліхтар від вологи і пилу, а також робить його ударостійким. Крім того, воно стійко до корозії.
Пристрій дуже зручно сидить на голові за рахунок розміщення елемента живлення на потилиці і еластичною гумки, що забезпечує рівномірний розподіл ваги ліхтарика по всій голові. Модель стане ідеальним помічником для туриста, скелелаза, а також в екстремальних умовах. Особливістю моделі є наявність спеціального велосипедного кріплення, яке дозволить ідеально пристосувати ліхтарик для вело прогулянок.
Харчування забезпечує літій-іонний акумулятор 18650, зарядити який можливо за допомогою прикурювача або від мережі. Також ліхтар може здійснювати роботу трьома батарейками ААА.
Ліхтар має три типи світіння: яскравий (100%), економний (50%) і стробоскоп. За допомогою функції стробоскоп Ви можете направити промінь в небо, таким чином повідомивши про необхідність Вам допомогти.

Комплектація:
- Ліхтарик
- Акумулятор
- Зарядний пристрій
- Велосипедне кріплення
- Подарункова упаковка

Тип
Налобный фонарь
Дальность луча
250
Количество режимов яркости
3
Количество светодиодов
1
Питание
Li-ion аккумулятор, ААА батарейки
Бренд
Small Sun

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Small Sun» в категории «Фонарь»
Показать все модели