Фонарь Small Sun 12V 0909, 24+2LED


Нет в наличии
289 грн.
Наличные:
289 грн
Безнал:
347 грн
299 грн.
Гарантия
3 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Small Sun 12V 0909, 24+2LED - фонарь

Кемпинговый фонарь Small Sun станет незаменимым компаньоном во время охоты, рыбалки и поездок на природу. Модель имеет яркий светодиод LED, который отличается мощной светоотдачей и высокой экономичностью.
Питание фонарика может осуществляется с помощью емкого аккумулятора или трех ААА батареек. Зарядить аккумулятор можно как от сети 220 Вольт, так и от прикуривателя автомобиля. Кроме того, модель
Читать полностью
Технічні параметри:

Small Sun 12V 0909, 24+2LED - ліхтар

Кемпінговий ліхтар Small Sun стане незамінним компаньйоном під час полювання, риболовлі і поїздок на природу. Модель має яскравий світлодіод LED, який відрізняється потужною світловіддачею і високою економічністю.
Харчування ліхтарика може здійснюється за допомогою ємного акумулятора або трьох ААА батарейок. Зарядити акумулятор можна як від мережі 220 Вольт, так і від прикурювача автомобіля. Крім того, модель має сонячну батарею, це є не тільки економічно, а й дуже зручно, адже під час тривалих виїздів на природу не завжди надається можливість зарядити ліхтарик.
Корпус пристрою виконаний з пластика і має пило-волого захист, а також має високу ударостійкість. З тильного боку ліхтарика є магніт.
Розмір пристрою становить 275х29х49 мм. Благодадаря своїй компактності його можна завжди носити собою, зберігати в бардачку автомобіля. Ліхтарик має гак, за допомогою якого його можна прикріпити в потрібне місце на кемпінгу. Завдяки цьому висвітлити всю необхідну площу.
Дизайн ліхтарика Small Sun стильний, має чорно-червоний колір.

Комплектація:
- ліхтар
- зарядний пристрій від мережі 220V
- зарядний пристрій від мережі 12V

Тип
Туристический фонарь
Длина
275
Питание
ААА батарейки, Li-ion аккумулятор
Бренд
Small Sun

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Small Sun» в категории «Фонарь»
Показать все модели