Скобозабивной пистолет INTERTOOL RT-0120


Нет в наличии
155 грн.
Наличные:
155 грн
Безнал:
186 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL RT-0120 - Cкобозабивной пистолет

Скобозабивной пистолет INTERTOOL RT-0120 - это механический инструмент, который предназначен для работы со скобами размером 6-14х11,3 мм и сечением 0,7 мм. Такой инструмент широко применяется в строительной, мебельной, автомобильной и бытовой сферах. Он пригоден для работы с мягкими и твердыми поверхностями.
Особенностью данного пистолета стал его полностью пластиковый корпус. Ударопрочный
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL RT-0120 - Cкобозабивний пістолет

Скобозабивні пістолет INTERTOOL RT-0120 - це механічний інструмент, який призначений для роботи зі скобами розміром 6-14х11,3 мм і перетином 0,7 мм. Такий інструмент широко застосовується в будівельній, меблевій, автомобільній та побутовій сферах. Він придатний для роботи з м'якими і твердими поверхнями.
Особливістю даного пістолета став його повністю пластиковий корпус. Ударостійкий ABS пластик забезпечує міцність і довговічність інструменту. Завдяки пластиковому корпусу, пістолет отримав невелику вагу і з ним дуже зручно працювати якщо необхідно щось прикріпити до стелі або працювати на витягнутій руці. Ергономічна пластикова рукоятка, з розширеною формою біля основи, робить роботу зі степлером більш комфортною і знижує навантаження на руку. Передбачено регулювання сили удару, воно реалізоване у вигляді пластикового перемикача на корпусі і працює в двох режимах: мінімальний і максимальний.
Термін експлуатації інструменту, який заявляє виробник, становить 25 тисяч ударів. Пістолет рекомендується використовувати в помірному режимі. Інструмент виготовлений на передовому заводі з виробництва степлерів і канцелярії в Індії.
Особливості:
- сумісність зішкріб розміром 6-14х11,3 мм і перетином 0,7 мм;
- корпус з міцного ABS пластику;
- вага інструменту 388 г.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Скобозабивной пистолет»
Показать все модели