Нет в наличии
279 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL RT-1012 - Клеевой пистоле

Клеевой пистолет RT-1012 является одним из наиболее производительной моделью такого типа пистолетов и пригодным для применения в производственных масштабах. Данный пистолет предназначен для склеивания материалов разных типов, таких как древесина, кожа, картон, пластик и многие другие.
Главной особенностью данного пистолета является высокая производительность, которая составляет 26-30 грамм клея в
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL RT-1012 - Клейовий пістолет

Клейовий пістолет RT-1012 є одним з найбільш продуктивною моделлю такого типу пістолетів і придатним для застосування в виробничих масштабах. Даний пістолет призначений для склеювання матеріалів різних типів, таких як деревина, шкіра, картон, пластик і багато інших.
Головною особливістю даного пістолета є висока продуктивність, яка складає 26-30 грам клею на хвилину. Завдяки таким показникам, пістолет ідеально підійде для тих майстрів, яким потрібно склеювати великі площі матеріалу. Клей швидко плавиться і наноситься, за рахунок цього, майстер встигає покрити клеєм всю необхідну поверхню до того, як клей почне застигати, тим самим робочий процес стає менш трудомістким і більш оперативним.
Корпус пістолета виготовлений із пластику, є зручний курок, який дозволяє точно дозувати клей. Металева підставка допоможе тримати пістолет у вертикальному положенні. Зручним є наявність кнопки включення / вимикання, з її допомогою не доведеться кожного разу висмикувати і вставляти штепсель в розетку.
Особливості:
- напруга живлення 230 В;
- споживана потужність 180 Вт;
- продуктивність 26-30 г / хв;
- діаметр стержня 11,2 мм;
- вага 0,583 кг.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Клеевой пистолет»
Показать все модели