Очиститель шин NOWAX LUXOR WET TIRE SHINE NX01129 1л


Есть в наличии
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
NOWAX LUXOR WET TIRE SHINE 1л NX01129 - Полироль для шин
Основные характеристики:
Полироль шин - предназначена для очистки, обновления и защиты шин автомобиля. Защищает шины от старения и разрушения дорожных агрессивных веществ и ультрафиолетовых лучей, восстанавливает структуру поверхности резины. Это средство не вызывает каких-либо повреждений. Произведен и проверен в соответствии с требованиями и стандартами качества. Так что это отличный выбор для вашего автомобиля.
Читать полностью
NOWAX LUXOR WET TIRE SHINE 1л NX01129 - Поліроль для шин
Основні характеристики:
Поліроль шин - призначена для очищення, відновлення та захисту шин автомобіля. Захищає шину від старіння і руйнування дорожніх агресивних речовин і ультрафіолетових променів, відновлює структуру поверхні гуми. Це засіб не викликає яких-небудь пошкоджень. Вироблений і перевірений у відповідності з вимогами і стандартами якості. Так що це відмінний вибір для вашого автомобіля. Швидко відновлює первинний вигляд шин, роблячи їх чистими і яскравими. При постійному використанні ймовірність нового утворення зменшується. Так само цей засіб є дуже економічним, так як для очищення можна наносити менше його кількості, ніж інших таких же очисників.
Так що, якщо ваш вибір зупинився на даному поліролі, то можете не хвилюватися, воно захистить двигун вашого автомобіля.
Спосіб застосування:
• Добре збовтати перед використанням.
• Розпорошити композицію з відстані 10-15 см на поверхню, можна використовувати на вологих шинах.
• Не потрібно використовувати ганчірку для нанесення на автобус, після обприскування почекайте кілька хвилин, поки він не опиниться.
Увага:
Може викликати подразнення очей та шкіри. У випадку контакту з очима ретельно промити водою та, при необхідності, звернутися до лікаря. Після контакту зі шкірою, промийте з милом і водою. Не вдихати пари. Не ковтати, при проковтуванні звернутися до лікаря. Зберігати в недоступному для дітей місці!
Термін придатності:
2 роки з дати виробництва, за умови дотримання правил цілісності зберігання і упаковки. Зберігати в прохолодному і сухому місці при температурі від 0 ° C до + 50 ° С

Объем
1000 (мл)
Дополнительно очищает
резиновые уплотнители
Упаковка
банка

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «NOWAX» в категории «Очиститель шин»
Показать все модели