Очиститель NOWAX Tar remover 250ml NX25239


Есть в наличии
48 грн.
Наличные:
48 грн
Безнал:
58 грн
51 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
NOWAX Tar remover 250ml NX25239 - Очиститель от битумных пятен и насекомых
Предназначен для удаления смолы и загрязнений, дорожных реактивов, следов насекомых, грязи, органического и неорганического происхождения. Идеально подходит для чистки красок и хромированных поверхностей, стекла, фар, бамперов автомобилей и мотоциклов. Растворители, входящие в состав продукта, позволяют легко проникать в поры и микротрещины на очищаемой поверхности. Эффективно очищает без повреждения
Читать полностью
NOWAX Tar remover 250ml NX25239 - Очисник від бітумних плям і комах
Призначений для видалення смоли і забруднень, дорожніх реактивів, слідів комах, бруду, органічного і неорганічного походження. Ідеально підходить для чищення фарб і хромованих поверхонь, скла, фар, бамперів автомобілів і мотоциклів. Розчинники, що входять в склад продукту, дозволяють легко проникати в пори і мікротріщини на поверхні, що очищається. Ефективно очищує без пошкодження фарби.
Спосіб застосування:
Збовтати вміст флакона. Розпиліть засіб на робочу поверхню і дайте йому охолонути протягом 20-30 секунд. Протирати вологою губкою або тканиною з мікроволокна і промити водою.
Увага:
Може викликати подразнення очей та шкіри. При попаданні в очі ретельно промийте їх водою і, якщо необхідно, зверніться до лікаря. Після контакту зі шкірою промийте водою з милом. Не вдихати випари. Не ковтати, якщо проковтнув, проконсультуватися з лікарем. Зберігати в недоступному для дітей місці!
Термін придатності:
5 років з дня виготовлення, з дотриманням правил зберігання цілісності і упаковки. Зберігати в прохолодному і сухому місці при температурі від + 5 ° C до + 35 ° C Берегти від замерзання.

Объем
0.25 (л)
Очищает от
остатков насекомых, битума
Упаковка
пульверизатор
Консистенция
жидкая

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «NOWAX» в категории «Очиститель»
Показать все модели