Стержни для клеевого пистолета INTERTOOL RT-1015


Есть в наличии (1-2 дня)
189 грн.
Наличные:
189 грн
Безнал:
227 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL RT-1015 - Комплект прозрачных клеевых стержней

Набор клеевых стержней INTERTOOL RT-1015 – это расходный материал для клеевых пистолетов. Клеевые стрежни используют для склеивания широкого спектра материалов, таких как картон, пластик, керамика, ткань, древесина, бумага и другие. Стержни изготовлены из высококачественного материала Dupont, благодаря этому, быстро и надежно склеивают элементы по мере застывания. Материал обладает
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL RT-1015 - Комплект прозорих клейових стрижнів

Набір клейових стрижнів INTERTOOL RT-1015 - це витратний матеріал для клейових пістолетів. Клейові стрижні використовують для склеювання широкого спектру матеріалів, таких як картон, пластик, кераміка, тканина, деревина, папір та інші. Стрижні виготовлені з високоякісного матеріалу Dupont, завдяки цьому, швидко і надійно склеюють елементи в міру застигання. Матеріал має високу в'язкість і міцно з'єднує матеріали, крім того він є екологічним і не завдає шкоди для навколишнього середовища.
Завдяки своїй універсальності, клейові пістолети та витратні матеріали для них завоювали довіру і мають дуже широкий спектр застосування. Безумовною перевагою такого типу клею є те, що він безбарвний і не має запаху на відміну від інших видів клею.
У комплект входять клейові стрижні довжиною 200 мм і діаметром 11,2 мм. Поставляється набір в картонній упаковці і важить 1 кг. Перед покупкою даних видаткових матеріалів, важливо уточнити який діаметр стрижнів підходить для вашого пістолета.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Стержни для клеевого пистолета»
Показать все модели