Есть в наличии (1-2 дня)
309 грн.
Наличные:
309 грн
Безнал:
371 грн
465 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Motorola TLKR-T92 - Дополнительная батарея

Рация является очень полезным аксессуаром для рыбаков, охотников, туристов и других людей, которые любят проводить время в местах, где отсутствует мобильная связь. При использовании данного аксессуара важно следить, чтобы аккумулятор рации всегда был готов к работе и не подвел вас в самый ответственный момент. Чтобы исключить такую неприятность следует обзавестись дополнительным аккумулятором для
Читать полностью
Технічні параметри:

Motorola TLKR-T92 - Додаткова батарея

Рація є дуже корисним аксесуаром для рибалок, мисливців, туристів і інших людей, які люблять проводити час в місцях, де відсутній мобільний зв'язок. При використанні даного аксесуара важливо стежити, щоб акумулятор рації завжди був готовий до роботи і не підвів вас в самий відповідальний момент. Щоб виключити таку неприємність слід обзавестися додатковим акумулятором для рації.
Додатковий акумулятор Motorola TLKR-T92 підходить для рацій Motorola TLKR T92 Н2О, які призначені для роботи в складних екстремальних умовах і є вологозахищеними. Дана батарея по типу нікель-метал-гідридна (NiMH). Особливістю такого акумулятора є те, що він при однакових розмірах має на 20% більше ємність, ніж інші акумулятори. Така батарея має запас міцності 200-300 циклів заряду. Ємність батареї становить 1600 мАг, напруга 3,6. Розмір самої батареї 47 х 43 х 14 мм, розмір в упаковці 60х50х20 мм, а вага всього 78 г. Одного циклу заряду вистачає на 16 годин роботи рації.
З додатковою батареєю ви вдвічі довше зможете залишатися на зв'язку і не переживати про необхідність термінової підзарядки.

Тип
Аккумуляторы

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Motorola» в категории «Аксессуар раздела рации»
Показать все модели