Нет в наличии
318 грн.
Наличные:
318 грн
Безнал:
382 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

BAOFENG B-580T - Дополнительная батарея

Рация – это, безусловно, полезный и даже необходимый аксессуар, который пригодится в местах, где отсутствует покрытие мобильной связи. Она станет прекрасным дополнением на охоте, рыбалке в походе или даже в городе при очень плохой погоде. Но важно следить, чтобы аккумулятор рации всегда был готов к работе и не подвел вас в самый ответственный момент. Чтобы исключить такую неприятность следует
Читать полностью
Технічні параметри:

BAOFENG B-580T - Додаткова батарея

Рація - це, безумовно, корисний і навіть необхідний аксесуар, який стане в нагоді в місцях, де відсутнє покриття мобільного зв'язку. Вона стане прекрасним доповненням на полюванні, рибалці в поході або навіть в місті при дуже поганій погоді. Але важливо стежити, щоб акумулятор рації завжди був готовий до роботи і не підвів вас в самий відповідальний момент. Щоб виключити таку неприємність слід обзавестися додатковим акумулятором для рації.
Додатковий акумулятор BAOFENG B-580T підходить для однойменних рацій B-580T. Дана батарея відноситься до найбільш поширеного типу батарей і є літій-іонної. Ємність батареї становить 1800 мАг, а напруга 7,4В. Розміри акумулятора 85х53х15 мм, а вага всього 78 грам. Додаткова батарея нічим не відрізняється від штатного акумулятора, завдяки цьому, вона ідеально підійде за розміром і формою. При експлуатації батареї важливо пам'ятати про запобіжні заходи, не залишати її поблизу відкритого вогню, а також не розбирати.
З додатковою батареєю ви вдвічі довше зможете залишатися на зв'язку і не переживати про необхідність термінової підзарядки.

Тип
Аккумуляторы

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Baofeng» в категории «Аксессуар раздела рации»
Показать все модели