Чехол для брелка Starline Чехол StarLine для метки кожа ,черн


Нет в наличии
175 грн.
Наличные:
175 грн
Безнал:
219 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Чехол StarLine для метки кожа, черный

Практически каждый современный автомобилист считает обязательным оборудовать свой транспорт охранной системой. По статистике брелки и метки для автомобильных сигнализаций чаще всего подвергаются выходу из строя. Это вполне аргументировано, ведь именно они являются самыми используемыми компонентами, которые в процессе эксплуатации встречаются с царапинами, ударами и загрязнениями. Для избежания таких
Читать полностью
Технічні параметри:

Чохол StarLine для мітки шкіра, чорний

Практично кожен сучасний автомобіліст вважає обов'язковим обладнати свій транспорт охоронною системою. За статистикою брелоки і мітки для автомобільних сигналізацій найчастіше піддаються виходу з ладу. Це цілком аргументовано, адже саме вони є найбільш використовуваними компонентами, які в процесі експлуатації зустрічаються з подряпинами, ударами і забрудненнями. Для уникнення таких проблем виробник StarLine випустив спеціальні чохли для міток. Чохол захищає мітку від дрібнодисперсного вологи і пилу, а також протистоїть зносу.
Дизайн чохла розроблений провідною дизайнерською групою з особливою ретельністю і скрупульозністю. Крім того, що модель має привабливий і стильний зовнішній вигляд, вона також і практична. Матеріалом виготовлення послужила високоякісна натуральна шкіра. Підкладка виконана з поліестеру. Закривається чохол на липучку. Чохол також оснащений вушком, за допомогою якого його можна прикріпити до ременя.
Завдяки чохлу StarLine Ви зможете захистити мітку від небажаних ситуацій, чим значно продовжити термін її служби. Це дозволить Вам значно заощадити, так як нова мітка або ремонт старої здійснюють значний удар по бюджету.
Підходить для міток систем:
StarLine i95 (всі комплектації)
StarLine i96 (всі комплектації)
StarLine V66
StarLine V67
StarLine M66 (все комплектації)
StarLine M96 (все комплектації)
StarLine X96 (всі комплектації)
StarLine A66 (комплектації з міткою)
StarLine A96 (комплектації з міткою)

Тип аксессуара
Чехол для брелка

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Starline» в категории «Аксессуар раздела охранные системы»
Показать все модели