Скобозабивной пистолет INTERTOOL RT-0101


Есть в наличии (1-2 дня)
109 грн.
Наличные:
109 грн
Безнал:
131 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL RT-0101 - Cкобозабивной пистолет

INTERTOOL RT-0101 – это пистолет для забивания скоб механического типа, который работает со скобами размером 4-14х13 мм и сечением 0,7 мм. Данный пистолет имеет достаточно широкий спектр применения и используется как в автомобильной, строительной, мебельной сферах, так и во время обычного домашнего ремонта. Его можно применять для мягких материалов, таких как обивочная ткань, поролон, пенопласт,
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL RT-0101 - Cкобозабивний пістолет

INTERTOOL RT-0101 - це пістолет для забивання скоб механічного типу, який працює зі скобами розміром 4-14х13 мм і перетином 0,7 мм. Даний пістолет має досить широкий спектр застосування і використовується як в автомобільній, будівельній, меблевій сферах, так і під час звичайного домашнього ремонту. Його можна застосовувати для м'яких матеріалів, таких як оббивна тканина, поролон, пінопласт, картон, а також для більш твердих матеріалів, як, наприклад, лінолеум, фанера, дерево.
Корпус пістолета сталевий, це збільшує його міцність і термін експлуатації. Гладка металева рукоятка призначена для більшого комфорту при роботі, а м'які гумові накладки в місцях контакту інструмента і руки забезпечують міцне захоплення степлера. Конструкція пістолета передбачає ролик для регулювання сили удару. Спеціальна металева скоба блокує ручку, коли інструмент знаходиться в неробочому стані.
Інструмент даного типу значно полегшує ремонтні та будівельні роботи, має тривалий термін служби і дозволяє максимально зручно вибудувати режим роботи за рахунок регулювання сили удару. Пістолет INTERTOOL RT-0101 повинен бути в арсеналі кожного майстра, який займається будівництвом, оббивкою меблів або банальним домашнім ремонтом.
Особливості:
- сумісні розміри скоби 4-14х11,3 мм;
- перетин скоби 0,7 мм;
- невелика вага інструменту;
- міцна конструкція;
- зручна настройка сили удару;
- широке коло застосування;
- універсальність і функціональність;
- гладка рукоятка.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Скобозабивной пистолет»
Показать все модели