Есть в наличии (1-2 дня)
179 грн.
Наличные:
179 грн
Безнал:
215 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL RT-1017 - Клеевой пистолет

Клеевой пистолет RT-1017 является одним из наиболее производительных пистолетов и пригодным для применения в производственных масштабах. Данный пистолет предназначен для склеивания материалов разных типов, таких как древесина, кожа, картон, пластик и многие другие.
Главной особенностью данного пистолета является высокая производительность, которая составляет 19 грамм клея в минуту. Благодаря таким
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL RT-1017 - Клейовий пістолет

Клейовий пістолет RT-1017 є одним з найбільш продуктивних пістолетів і придатним для застосування в виробничих масштабах. Даний пістолет призначений для склеювання матеріалів різних типів, таких як деревина, шкіра, картон, пластик і багато інших.
Головною особливістю даного пістолета є висока продуктивність, яка складає 19 грам клею в хвилину. Завдяки таким показникам, пістолет ідеально підійде для тих майстрів, яким потрібно склеювати великі площі матеріалу. Клей швидко плавиться і наноситься, за рахунок цього, майстер встигає покрити клеєм всю необхідну поверхню до того, як клей почне застигати, тим самим робочий процес стає менш трудомістким і більш оперативним. Електронний пристрій для контролю температури підтримує температуру нагрівального елементу в 195 ° C.
Корпус пістолета виготовлений із пластику, є зручний курок, який дозволяє точно дозувати клей. Металева підставка допоможе тримати пістолет у вертикальному положенні.
Такий інструмент як клейовий пістолет широко експлуатується не тільки чоловічою половиною в особі майстрів і будівельників, жінки також дуже активно використовують цей інструмент для рукоділля, флористики, упаковки подарунки і багатьох інших цілей.
Особливості:
- підтримання нагрівального елементу при температурі 205°C;
- напруга живлення 230 В;
- час нагрівання всього 4 хвилини;
- споживана потужність 200 Вт;
- продуктивність 19 г / хв;
- діаметр стержня 11,2 мм;
- вага 417 грам.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Клеевой пистолет»
Показать все модели