Стержни для клеевого пистолета INTERTOOL RT-1022


Заканчивается
45 грн.
Наличные:
45 грн
Безнал:
54 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
Склад
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL RT-1022 - Комплект клеевых стержней

Набор клеевых стержней белого цвета INTERTOOL RT-1022 – это расходный материал для клеевых пистолетов. Клеевые стрежни используют для склеивания широкого спектра материалов, таких как картон, пластик, керамика, ткань, древесина, бумага и другие. Стержни изготовлены из высококачественного материала Dupont, благодаря этому, быстро и надежно склеивают элементы по мере застывания. Материал
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL RT-1022 - Комплект клейових стрижнів

Набір клейових стрижнів жовтого кольору INTERTOOL RT-1022 - це витратний матеріал для клейових пістолетів. Клейові стрижні використовують для склеювання широкого спектру матеріалів, таких як картон, пластик, кераміка, тканина, деревина, папір та інші. Стрижні виготовлені з високоякісного матеріалу Dupont, завдяки цьому, швидко і надійно склеюють елементи в міру застигання. Матеріал має високу в'язкість і міцно з'єднує матеріали, крім того він є екологічним і не завдає шкоди навколишньому середовищу.
Білий колір стрижнів дозволяє використовувати їх для склеювання матеріалів того ж кольору, таким чином місце склеювання буде акуратним і непомітним. При використанні білого клею в декоративних цілях, він може вигідно контрастувати з іншими кольоровими елементами. Кольоровий клей часто використовується рукодільниця для запечатування листів в стилі рельєфної воскової друку (сургучу), яка використовувалася середні століття.
Завдяки своїй універсальності, клейові пістолети та витратні матеріали для них завоювали довіру серед майстрів різних сфер і мають дуже широкий спектр застосування. Безумовною перевагою такого типу клею є те, що він екологічний і не має запаху на відміну від інших видів клею.
У комплект поставки входить 12 стрижнів білого кольору довжиною 200 мм і діаметром 11,2 мм. Поставляється набір в картонній упаковці і важить всього 275 грам. Перед покупкою даних видаткових матеріалів, важливо уточнити який діаметр стрижнів підходить для вашого пістолета.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Стержни для клеевого пистолета»
Показать все модели