Стержни для клеевого пистолета INTERTOOL RT-1023


Есть в наличии
45 грн.
Наличные:
45 грн
Безнал:
54 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL RT-1023 - Комплект клеевых стержней

Набор клеевых стержней черного цвета INTERTOOL RT-1023 – это расходный материал для клеевых пистолетов. Клеевые стрежни используют для склеивания широкого спектра материалов, таких как картон, пластик, керамика, ткань, древесина, бумага и другие. Стержни изготовлены из высококачественного материала Dupont, благодаря этому, быстро и надежно склеивают элементы по мере застывания. Материал
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL RT-1023 - Комплект клейових стрижнів

Набір клейових стрижнів чорного кольору INTERTOOL RT-1023 - це витратний матеріал для клейових пістолетів. Клейові стрижні використовують для склеювання широкого спектру матеріалів, таких як картон, пластик, кераміка, тканина, деревина, папір та інші. Стрижні виготовлені з високоякісного матеріалу Dupont, завдяки цьому, швидко і надійно склеюють елементи в міру застигання. Матеріал має високу в'язкість і міцно з'єднує матеріали, крім того він є екологічним і не завдає шкоди навколишньому середовищу.
Чорний колір стрижнів дозволяє використовувати їх для склеювання матеріалів того ж кольору, таким чином місце склеювання буде акуратним і непомітним. При використанні чорного клею в декоративних цілях, він може вигідно контрастувати з іншими кольоровими елементами. Кольоровий клей часто використовується рукодільниця для запечатування листів в стилі рельєфної воскової друку (сургучу), яка використовувалася середні століття.
Завдяки своїй універсальності, клейові пістолети та витратні матеріали для них завоювали довіру серед майстрів різних сфер і мають дуже широкий спектр застосування. Безумовною перевагою такого типу клею є те, що він екологічний і не має запаху на відміну від інших видів клею.
У комплект поставки входить 12 стрижнів чорного кольору довжиною 200 мм і діаметром 11,2 мм. Поставляється набір в картонній упаковці і важить всього 275 грам. Перед покупкою даних видаткових матеріалів, важливо уточнити який діаметр стрижнів підходить для вашого пістолета.

Количество в упаковке
12 (шт.)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Стержни для клеевого пистолета»
Показать все модели