Стержни для клеевого пистолета INTERTOOL RT-1025


Есть в наличии (1-2 дня)
185 грн.
Наличные:
185 грн
Безнал:
222 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL RT-1025 - Комплект прозрачных клеевых стержней

Набор клеевых стержней INTERTOOL RT-1025 – это расходный материал для клеевых пистолетов. Клеевые стрежни используют для склеивания широкого спектра материалов, таких как картон, пластик, керамика, ткань, древесина, бумага и другие. Стержни изготовлены из высококачественного материала Dupont, благодаря этому, быстро и надежно склеивают элементы по мере застывания. Материал обладает
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL RT-1025 - Комплект прозорих клейових стрижнів

Набір клейових стрижнів INTERTOOL RT-1025 - це витратний матеріал для клейових пістолетів. Клейові стрижні використовують для склеювання широкого спектру матеріалів, таких як картон, пластик, кераміка, тканина, деревина, папір та інші. Стрижні виготовлені з високоякісного матеріалу Dupont, завдяки цьому, швидко і надійно склеюють елементи в міру застигання. Матеріал має високу в'язкість і міцно з'єднує матеріали, крім того він є екологічним і не завдає шкоди навколишньому середовищу.
Завдяки своїй універсальності, клейові пістолети та витратні матеріали для них завоювали довіру серед майстрів різних сфер і мають дуже широкий спектр застосування. Безумовною перевагою такого типу клею є те, що він екологічний і не має запаху на відміну від інших видів клею. Такий інструмент як клейовий пістолет широко експлуатується не тільки чоловічою половиною в особі майстрів і будівельників, жінки також дуже активно використовують цей інструмент для рукоділля, флористики, упаковки подарунки і багатьох інших цілей.
У комплект входить 1 кілограм клейових стрижнів довжиною 300 мм і діаметром 11,2 мм. Поставляється набір в картонній упаковці і важить всього 1,080 кг. Перед покупкою даних витратних матеріалів, важливо уточнити який діаметр стрижнів підходить для вашого пістолета.
Купуючи комплект клейових стрижнів, ви надовго забезпечуєте себе витратними матеріалами для склеювання різних матеріалів. За рахунок своєї твердої форми стрижні набагато довше будуть придатні до використання на відміну від стандартного рідкого клею, який має властивість засихати.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Стержни для клеевого пистолета»
Показать все модели