Есть в наличии (1-2 дня)
31 грн.
Наличные:
31 грн
Безнал:
37 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
Склад (удалённо)
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL SP-0020 - Защитные очки

Работа с любым инструментом начинается с техники безопасности. Независимо от того любитель вы или профессионал ни в коем случае нельзя пренебрегать средствами защиты, так как от них зависит здоровье, а иногда и жизнь.
Защитные очки являются одним из основных элементов экипировки при работе с электрическими, пневматическими и даже ручными инструментами. Очки защищают глаза мастера от попадания в них
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL SP-0020 - Захисні окуляри

Робота з будь-яким інструментом починається з техніки безпеки. Незалежно від того любитель ви чи професіонал ні в якому разі не можна нехтувати засобами захисту, так як від них залежить здоров'я, а іноді і життя.
Захисні окуляри є одним з основних елементів екіпіровки при роботі з електричними, пневматичними і навіть ручними інструментами. Окуляри захищають очі майстра від попадання в них пилу, дрібних частинок, осколків, хімічних рідин і інших дрібних елементів, які в процесі роботи можуть потрапити в око і нашкодити зору. Обов'язково використовувати окуляри під час роботи з фарбувальними пістолетами, шліфмашинки, дрилями, бензопилами та подібними інструментами.
Окуляри INTERTOOL SP-0020 виготовлені з пластику і добре захищають очі від сторонніх часток. Крім фронтальної захисту є і бічна, яка представлена ​​широкими дужками окулярів. Окуляри не прилягають щільно до лиця, це дозволяє без проблем разом з ними використовувати коригувальні окуляри з діоптріями. Окуляри прозорі і не ускладнюють видимість робочого простору. За допомогою дужок захисні окуляри добре фіксуються на обличчі. Конструкція окулярів досить відкрита, це гарантує хорошу вентиляцію і перешкоджає запотіванню лінз, таким чином, не доведеться переривати роботу, щоб їх протерти. Легка конструкція окулярів не обтяжує користувача і важить всього 60 грам.
Окуляри стануть невід'ємним атрибутом для людей, які працюють на підприємствах, де людина під час своєї роботи піддає очі впливу пилу і дрібних частинок.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Очки защитные»
Показать все модели