Есть в наличии (1-2 дня)
14 грн.
Наличные:
14 грн
Безнал:
17 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
Склад (удалённо)
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL SP-0021 - Защитные очки

Работа с любым инструментом начинается с техники безопасности. Независимо от того любитель вы или профессионал, ни в коем случае нельзя пренебрегать средствами защиты, так как от них зависит здоровье, а иногда и жизнь.
Защитные очки являются одним из основных элементов экипировки при работе с электрическими, пневматическими и даже ручными инструментами. Очки защищают глаза мастера от попадания в них
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL SP-0021 - Захисні окуляри

Робота з будь-яким інструментом починається з техніки безпеки. Незалежно від того любитель ви чи професіонал, ні в якому разі не можна нехтувати засобами захисту, так як від них залежить здоров'я, а іноді і життя.
Захисні окуляри є одним з основних елементів екіпіровки при роботі з електричними, пневматичними і навіть ручними інструментами. Окуляри захищають очі майстра від попадання в них пилу, дрібних частинок, осколків, хімічних рідин і інших дрібних елементів, які в процесі роботи можуть потрапити в око і нашкодити зору. Обов'язково використовувати окуляри під час роботи з фарбувальними пістолетами, шліфмашинки, дрилями, бензопилами та подібними інструментами.
Окуляри INTERTOOL SP-0021 виготовлені з силікону і добре захищають очі від сторонніх часток. Силікон досить м'який матеріал і не заподіює дискомфорт при тривалій роботі в окулярах. Крім фронтальної захисту окуляри мають бічну, верхню і нижню для максимального захисту з усіх боків. За рахунок гумки окуляри прилягають щільно до лиця і виключають потрапляння дрібних частинок. Окуляри прозорі і не ускладнюють видимість робочого простору. За допомогою гумки окуляри добре фіксуються на обличчі. Конструкція окулярів має дрібні отвори, які гарантують вентиляцію і перешкоджають запотіванню лінз, таким чином, не доведеться переривати роботу, щоб їх протерти. Легка конструкція окулярів не обтяжує користувача, так як важить всього 60 грам.
Окуляри стануть невід'ємним атрибутом для людей, які працюють на підприємствах, де людина під час своєї роботи піддає очі впливу пилу і дрібних частинок.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Очки защитные»
Показать все модели