Нет в наличии
172 грн.
Наличные:
172 грн
Безнал:
206 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL VT-0102 - Набор магнитных держателей

Магнитный держатель для бит – это, хоть и небольшой, но необходимый инструмент при работе с шуруповертом или дрелью-шуруповертом. Битодержатели INTERTOOL VT-0102имеют в своей конструкции встроенный магнит, что позволяет хорошо удерживать биты разных видов и длины. Главным преимуществом магнитного битодержателя является то, что при интенсивной работе, когда часто приходится менять насадку, эта
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL VT-0102 - Набір магнітних утримувачів

Магнітний тримач для біт - це, хоч і невеликий, але необхідний інструмент при роботі з шуруповертом або дрилем-шуруповертом. Бітотримачі INTERTOOL VT-0102імеют в своїй конструкції вбудований магніт, що дозволяє добре утримувати біти різних видів і довжини. Головною перевагою магнітного бітотримач є те, що при інтенсивній роботі, коли часто доводиться міняти насадку, ця операція проводиться легко і швидко на відміну від, наприклад, магнітно-механічного власника біт, де біта фіксується дуже міцно і її зміна забирає більше часу. При виконанні великого обсягу робіт магнітний бітотримач підійде найкраще, так як часто доводиться очищати біту від металевих тирси або міняти її на іншу, з магнітонов держателем ці дії виконуються найбільш швидко.
Магнітний тримач біт значно полегшує роботу. Хтось скаже, що даний інструмент не обов'язковий, так як можна затиснути біту безпосередньо патроном шуруповерта. Так робити можна, але не бажано, так як при такому використанні біт користувач буде витрачати багато часу на заміну біт, кожен раз розкручуючи патрон шуруповерта. Бітотримач значно полегшує завдання і дозволяє за лічені секунди змінити біту і використовувати вже з іншим наконечником.
Набір бітотримач INTERTOOL VT-0102 виготовлений з хромванадієва стали, вона гарантує хороші механічні властивості інструменту, високу стійкість до ударних навантажень, а також має стійкість до «втоми» металу. Твердість за шкалою Рокквела становить 55 HRС.
У комплект входить 10 магнітних власників біт, з шестигранником ¼ ". Довжина власників 60 мм. Вага набору 200г.

Тип
Держатели бит

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Бита»
Показать все модели