Нет в наличии
4339 грн.
Наличные:
4339 грн
Безнал:
5207 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Датчики давления в шинах TPMS-EXT RedPower TPMS-EXT (18 мм)
Самое важное в автомобильных шинах это их правильное давление. Из за неправильного давление происходит быстрый износ шины, сильный внутренний нагрев. До такого состояния нельзя доводить шину, ведь она становится опасной и может лопнуть в любое время, или же происходит плохое сцепление с дорогой которое может стать причиной ДТП. А Вы часто меряете давление шин на своем автомобиле?
С помощью Датчика давления в
Читать полностью
Датчики тиску в шинах TPMS-EXT RedPower TPMS-EXT (18 мм)
Найважливіше в автомобільних шинах це їх правильне тиск. Через неправильного тиск відбувається швидкий знос шини, сильний внутрішній нагрів. До такого стану не можна доводити шину, адже вона стає небезпечною і може лопнути в будь-який час, або ж відбувається погане зчеплення з дорогою яке може стати причиною ДТП. А Ви часто міряєте тиск шин на своєму автомобілі?
За допомогою датчика тиску в шинах TPMS-EXT (18 мм) це вже не проблема. На ніпель шини монтується датчик з вбудованим елементом живлення, він буде повідомляти про тиск з передачі даних (Bluetooth) на блок прийому сигналів. А блок прийому сигналів отримує інформацію і повідомляє вас про неправильне тиску того чи іншого колеса. Блок прийому сигналів має вбудовану батарею, і заряджається USB кабелем від звичайної розетки так і від прикурювача автомобіля. Підтримуючи правильний тиск в автомобільних шинах Ви забезпечуєте собі комфортний проїзд за кермом, стійкість до поворотів, і зменшення гальмівного шляху. А також завдяки правильному тиску, завжди буде стабільний рівень внутрішнього нагріву.
Іноді на автомобіль ставлять покришки нестандартного типу (високо чи нізкопрофельние). У цьому випадку просто необхідно підтримувати тиск в шинах відповідно до рекомендацій виробника. Допомогти отримати своєчасну інформацію вам допоможе датчик тиску в шинах TPMS-EXT (18 мм).

Тип
Система контроля TPMS
Дисплей
светодиодная индикация
Дополнительный функционал
звуковая индикация
Тип питания
от прикуриватель
Тип монтажа
внешние (на нипель)
Применение
легковой транспорт, автобусы, грузовой транспорт
Тип упаковки
пластиковый кейс

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Redpower» в категории «TPMS датчик давления в шинах»
Показать все модели