Есть в наличии (1-2 дня)
549 грн.
Наличные:
549 грн
Безнал:
659 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
Склад (удалённо)
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL WT-0201 - Шлифмашина угловая

Угловая шлифмаштнка INTERTOOL WT-0201 серии STORM является инструментом полупрофессионального уровня и применяется для резки, шлифовки, полировки, обдирания различных поверхностей. Компактные размеры шлифмашинки делают ее маневренной и позволяют работать в труднодоступных, узких и стесненных местах. Машинка предназначена для дисков диаметром 115 мм. Такой диаметр диска является наиболее малым и
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL WT-0201 - Шліфмашина кутова

Кутова шліфмаштнка INTERTOOL WT-0201 серії STORM є інструментом напівпрофесійного рівня і застосовується для різання, шліфування, поліровки, обдирання різних поверхонь. Компактні розміри шлифмашинки роблять її маневреної і дозволяють працювати в важкодоступних, вузьких і обмежених місцях. Машинка призначена для дисків діаметром 115 мм. Такий діаметр диска є найбільш малим і робить машинку більш мобільною. Посадковий діаметр диска 22,2 мм, диск закріплюється за допомогою нарізного кріплення на шпиндель типу М14.
Потужність даної моделі шліфмашинки становить 500Вт, цього цілком достатньо для виконання широкого спектру робіт. Швидкість обертання диска 11 тисяч обертів на хвилину. Харчування здійснюється від мережі 230В. Вага інструменту 2,1 кг. Конструкція інструменту передбачає можливість установки рукоятки з двох сторін, це дозволяє максимально зручно підлаштувати машинку під конкретний вид роботи, а також така опція зручна для лівшів.
Щоб шліфувальна машинка прослужила довше, стежте за її технічним станом, дотримуйтесь правил експлуатації інструменту. Включати шліфувальну машину слід не торкаючись до заготівлі, коли машина знаходиться на заготівлі не рекомендується вимикати її. Швидкість роботи необхідно вибирати відповідно до типу виконуваної роботи. Щоб виключити вислизання машинки, її завжди потрібно тримати двома руками. Пиломатеріали слід шліфувати у напрямку волокна дерева. Чи не застосовуйте в шліфмашінкой зайву силу, так як це може призвести до перевантаження і пошкодити двигун або заготовку.

Тип
Шлифовальная машина
Потребляемая мощность
500 (Вт)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Шлифовальная машина»
Показать все модели