Нет в наличии
1144 грн.
Наличные:
1144 грн
Безнал:
1373 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ART SOUND MBB34VM - предохранительно–распределительный блок

Автомобильный усилитель - один из обязательных составляющих эффективной аудиосистемы. Для его подключения необходим надежный предохранительно–распределительный блок. Если вы хоть однажды устанавливали автозвук в свой автомобиль, то Вы наверняка встречались с проблемой протяжки уймы силовых кабелей по салону машины. А когда мощность аппаратуры выше среднего, то эта протяжка
Читать полностью
Технічні параметри:

ART SOUND MBB34VM - запобіжно-розподільний блок

Автомобільний підсилювач - один з обов'язкових складових ефективної аудіосистеми. Для його підключення необхідний надійний запобіжно-розподільний блок. Якщо ви хоч раз встановлювали автозвук в свій автомобіль, то Ви напевно зустрічалися з проблемою протягання безлічі силових кабелів по салону машини. А коли потужність апаратури вище середнього, то це протягання стає складним і проблемним заняттям. Саме для уникнення подібних проблем створений ART SOUND MBB34VM. Ця модель випущена відомим виробником з урахуванням всіх необхідних експлуатаційних характеристик.
По суті запобіжно-розподільний блок є перехідником силового проводу і включає в себе додаткові запобіжники для того, щоб уникнути замикання.
Наприклад, в ситуації, коли підсилювач стоїть в багажнику з під капота замість безлічі кабелів буде тягнутися лише один. Ви його прокладаєте через салон, а в багажник встановлюєте дистриб'ютор харчування, в який можна підключити всі необхідні дроти.

Дана модель оснащена вольтметром.

Встановивши на свою автомобільну аудіосистему дистриб'ютор харчування Ви зможете заощадити не тільки час, а й гроші, не витрачаючи їх на покупку дорогих силових проводів. Запобіжно-розподільний блок ART SOUND MBB34VM має високу якість, надійність і максимально практичний. З його допомогою можливо не тільки звільнити автомобіль від зайвих проводів, а й значно поліпшити продуктивність акустики.

Тип
Дистрибьюторы питания

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Art Sound» в категории «Коннектор / Дистрибютор»
Показать все модели