Есть в наличии (1-2 дня)
899 грн.
Наличные:
899 грн
Безнал:
1079 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
Склад (удалённо)
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL WT-0204 - Шлифмашина угловая

Шлифмашинка угловая INTERTOOL WT-0204 принадлежит к серии полупрофессионального инструмента STORM и применяется для резки, шлифовки, полировки, обдирания различных поверхностей. Полупрофессиональный инструмент хорош для применения как в бытовых условиях, так и в мастерской. Компактные размеры шлифмашинки делают ее мобильной и дают возможность работать в труднодоступных и стесненных местах. Машинка
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL WT-0204 - Шліфмашина кутова

Перфоратор INTERTOOL WT-0204 належить до серії напівпрофесійного інструменту STORM і застосовується для різання, шліфування, полірування, обдирання різних поверхонь. Напівпрофесійний інструмент хороший для застосування як в побутових умовах, так і в майстерні. Компактні розміри шлифмашинки роблять її мобільного і дають можливість працювати в важкодоступних і обмежених місцях. Машинка призначена для дисків діаметром 125 мм. Такий діаметр диска найбільш затребуваний і зручний. Посадковий діаметр диска 22,2 мм, закріплюється за допомогою нарізного кріплення на шпиндель шлифмашинки. Диск при роботі оточений спеціальним кожухом, який захищає користувача і оточуючих від дрібних осколків, які можуть відколюватися і розлітатися під час роботи.
Потужність даної моделі шлифмашинки становить 950Вт, цього цілком достатньо для виконання різного роду робіт з різними матеріалами. Швидкість обертання диска від нуля до 10 тисяч обертів на хвилину. Головною перевагою інструменту є можливість регулювати швидкість, щоб підібрати оптимальну для кожного виду роботи. Передбачений індикатор зносу щіток. Вага інструменту 2,625 кг. Харчування здійснюється від мережі 230В.
Корпус шліфувальної машинки зручний і ергономічний, оснащений зручною ручкою з гумовими вставками для більш міцного утримування інструменту. Бічна рукоятка з гумовим покриттям допоможе оптимізувати роботу.
Щоб шліфувальна машинка прослужила довше, стежте за її технічним станом і дотримуйтесь правил експлуатації інструменту. Не нехтуйте технікою безпеки, використовуйте засоби захисту у вигляді окулярів, навушників і рукавичок.

Тип
Шлифовальная машина
Потребляемая мощность
950 (Вт)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Шлифовальная машина»
Показать все модели