Нет в наличии
1099 грн.
Наличные:
1099 грн
Безнал:
1319 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL WT-0205 - Шлифмашина угловая

Угловая шлифовальная машинка INTERTOOL WT-0205 принадлежит к серии полупрофессионального инструмента STORM и применяется для резки, шлифовки, полировки, обдирания различных материалов и поверхностей. Полупрофессиональный инструмент одинаково хорошо подойдет для применения, как в бытовых условиях, так и в мастерской. Машинка оснащена диском диаметром 150 мм. Такой диаметр диска наиболее универсальный
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL WT-0205 - Шліфмашина кутова

Кутова шліфувальна машинка INTERTOOL WT-0205 належить до серії напівпрофесійного інструменту STORM і застосовується для різання, шліфування, полірування, обдирання різних матеріалів і поверхонь. Напівпрофесійний інструмент однаково добре підійде для застосування, як в побутових умовах, так і в майстерні. Машинка оснащена диском діаметром 150 мм. Такий діаметр диска найбільш універсальний і затребуваний. Діаметр отвору 22,2 мм, диск закріплюється за допомогою нарізного кріплення на шпиндель шлифмашинки. Диск при роботі оточений спеціальним кожухом, який захищає користувача і оточуючих від дрібних осколків, які можуть відколюватися і розлітатися під час роботи.
Потужність даної моделі шлифмашинки висока і становить 1500 Вт, це дозволяє виконувати роботи різної складності, а також тривалий час безперервно експлуатувати шліфувальну машинку. Швидкість обертання диска складає 8 тисяч обертів на хвилину. Вага інструменту 4,5 кг. Живлення здійснюється від мережі 230В. Особливістю даної моделі є наявність запобіжника на кнопці запуску.
Корпус шліфувальної машинки зручний і ергономічний, оснащений зручною ручкою з гумовими вставками для більш міцного утримування інструменту. Бічна рукоятка з гумовим покриттям може бути встановлена ​​з трьох сторін, така опція допоможе оптимізувати роботу, а також буде зручна для лівшів.
Щоб шліфувальна машинка прослужила довше, стежте за її технічним станом важливо дотримуватися правил експлуатації інструменту. Під час роботи з заготовками рекомендується їх фіксувати, а також використовувати індивідуальні засоби захисту в вигляді рукавичок, навушників і очок.

Тип
Шлифовальная машина
Потребляемая мощность
1500 (Вт)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Шлифовальная машина»
Показать все модели