Нет в наличии
769 грн.
Наличные:
769 грн
Безнал:
923 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL WT-0206 - Шлифмашина угловая

Шлифмашинка угловая INTERTOOL WT-0206 принадлежит к серии полупрофессионального инструмента STORM. Инструмент применяется для резки, шлифовки, полировки, обдирания различных поверхностей, особенно эффективен при выполнении шлифовальных работ. Полупрофессиональный инструмент хорошо подойдет для эксплуатации, как в бытовых условиях, так и в мастерской. Машинка оснащена диском диаметром 125 мм.
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL WT-0206 - Шліфмашина кутова

Шліфмашинка кутова INTERTOOL WT-0206 належить до серії напівпрофесійного інструменту STORM. Інструмент застосовується для різання, шліфування, полірування, обдирання різних поверхонь, особливо ефективний при виконанні шліфувальних робіт. Напівпрофесійний інструмент добре підійде для експлуатації, як в побутових умовах, так і в майстерні. Машинка оснащена диском діаметром 125 мм. Компактний корпус інструменту і середній розмір диска роблять інструмент більш маневреним і дозволяють працювати в місцях з обмеженим доступом. Діаметр отвору для диска 22,2 мм. Диск кріпиться за допомогою різьбового кріплення на шпиндель типу М14. Диск оточений спеціальним кожухом, який захищає користувача і оточуючих від дрібних осколків, які можуть відколюватися під час роботи.
Потужність шлифмашинки становить 650Вт, цього цілком достатньо для виконання широкого спектру робіт. Швидкість обертання диска 10 тисяч обертів на хвилину. Харчування здійснюється від мережі 230В. Вага інструменту 3 кг. Конструкція інструменту передбачає можливість установки рукоятки з трьох сторін, це дозволяє максимально зручно підлаштувати машинку під конкретний вид роботи, а також така опція зручна для лівшів. Дана модель відрізняється надійністю, стійкістю до зносу, а також безпекою. Корпус інструменту виготовлений з міцного пластику і має ергономічну форму. Передбачений індикатор зносу щіток, який попередить про необхідність їх заміни.
Інструмент прослужить довше, якщо дотримуватися всіх правил експлуатації. Не слід застосовувати зайву силу під час роботи з інструментом, та як це може негативно відіб'ється на його роботі.

Тип
Шлифовальная машина
Потребляемая мощность
650 (Вт)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Шлифовальная машина»
Показать все модели