Есть в наличии (1-2 дня)
1179 грн.
Наличные:
1179 грн
Безнал:
1415 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
Склад (удалённо)
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL WT-0209 - Шлифмашина угловая

INTERTOOL WT-0209 – это электрическая угловая шлифовальная машинка, которая применяется для резки шлифовки, полирования и обдирания различных поверхностей и материалов. Инструмент принадлежит к серии STORM и подходит для полупрофессионального использования в быту или мастерской. Машинка работает с диском диаметром 180 мм, такой размер диска идеально подходит для работ по резке разнотипных материалов,
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL WT-0209 - Шліфмашина кутова

INTERTOOL WT-0209 - це електрична кутова шліфувальна машинка, яка застосовується для різання шліфування, полірування і обдирання різних поверхонь і матеріалів. Інструмент належить до серії STORM і підходить для напівпрофесійного використання в побуті або майстерні. Машинка працює з диском діаметром 180 мм, такий розмір диска ідеально підходить для робіт з різання різнотипних матеріалів, в той час як диски меншого діаметру більше підходять для шліфувальних робіт. Подвійна ізоляція корпусу інструмент робить його більш безпечним і гарантує ізольованість всіх струмоведучих частин.
Потужність двигуна шліфувальної машинка досить висока і становить 1400 Вт, що дозволяє виконувати роботи різної складності і тривалий час експлуатувати інструмент. Диск фіксується на шпиндель типу М14 за допомогою нарізного кріплення, діаметр посадкового отвору 22,2 мм. Головною перевагою даної моделі є наявність можливості регулювати швидкість обертів диска від 1 тисячі до 8 тисяч обертів на хвилину, така функція дає можливість максимально підлаштувати інструмент під конкретний тип роботи. Датчик контролю зносу щіток дуже зручний і вчасно підкаже, коли їх варто замінити. Харчування здійснюється від мережі 230 В. Вага інструменту 4,188 кг.
Корпус болгарки оснащений ергономічною рукояткою з прогумованої поверхнею, що запобігає ковзанню рук і дозволяє міцно утримувати інструмент. Додаткова бічна ручка гарантує велику мобільність інструменту. Передбачено блокування кнопки пуск, це дозволяє виключити можливість випадкового запуску шлифмашинки. Варто пам'ятати про те, що при роботі з даним інструментом його слід тримати двома руками, а також використовувати всі необхідні засоби захисту.

Тип
Шлифовальная машина
Потребляемая мощность
1400 (Вт)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Шлифовальная машина»
Показать все модели