Есть в наличии (1-2 дня)
1319 грн.
Наличные:
1319 грн
Безнал:
1583 грн
Приватбанк:
1599 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
Склад (удалённо)
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL WT-0212 - Шлифмашина угловая

INTERTOOL WT-0212 – это электрическая угловая шлифовальная машинка, которая применяется для резки шлифовки, полирования и обдирания изделий из металла и камня. Инструмент принадлежит к серии STORM и подходит для полупрофессионального использования в быту или мастерской. Машинка работает с диском диаметром 230 мм, такой размер диска наиболее хорошо подходит для резки, в то время как диски меньшего
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL WT-0212 - Шліфмашина кутова

INTERTOOL WT-0212 - це електрична кутова шліфувальна машинка, яка застосовується для різання шліфування, полірування і обдирання виробів з металу і каменю. Інструмент належить до серії STORM і підходить для напівпрофесійного використання в побуті або майстерні. Машинка працює з диском діаметром 230 мм, такий розмір диска найкраще підходить для різання, в той час як диски меншого діаметру 115-160 мм більше підходять для шліфувальних робіт.
Потужність двигуна шліфувальної машинка дуже висока і становить 2200 Вт, що дозволяє виконувати роботи високої складності і тривалий час експлуатувати інструмент. Швидкість обертання диска 6000 обертів на хвилину. Диск фіксується на шпиндель типу М14 за допомогою нарізного кріплення, діаметр посадкового отвору 22,2 мм. Датчик контролю зносу щіток дуже зручний і вчасно підкаже, коли їх варто замінити. Харчування здійснюється від мережі 230 В. Вага інструменту 6,25 кг.
Головною особливістю болгарки є ергономічна поворотна на 180 градусів рукоятка з прогумованої поверхнею. Вона робить роботу з інструментом більш зручною і надає мобільності інструменту, а також запобігає ковзанню рук і дозволяє міцно утримувати шлифмашинку. Додаткова прогумована рукоятка може бути встановлена ​​з трьох сторін, дана опція дає можливість максимально зручно налаштувати інструмент під конкретний вид роботи, і буде зручна для лівшів.
Для запобігання випадкового запуску інструменту передбачено блокування кнопки пуск. Щоб інструмент прослужив довше, слід утримувати його в чистоті, при необхідності протирати вологою ганчіркою і не використовувати агресивні миючі засоби.

Тип
Шлифовальная машина
Потребляемая мощность
2200 (Вт)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Шлифовальная машина»
Показать все модели