Нет в наличии
208 грн.
Наличные:
208 грн
Безнал:
250 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KICKER ANL 100 - предохранитель

Согласно статистике большинство возгораний в автомобилях случаются по вине замыкания электропроводки. Для избежания подобных курьезов необходимо использовать предохранитель силового провода. Отличным решением станет KICKER ANL 100. Он способен надежно защитить силовую проводку от аккумулятора до усилителя.
Зачастую аккумулятор стоит в автомобиле под капотом рядом с двигателем, а усилитель расположен в
Читать полностью
Технічні параметри:

KICKER ANL 100 - запобіжник

Згідно зі статистикою більшість загорянь в автомобілях трапляються з вини замикання електропроводки. Для уникнення подібних курйозів необхідно використовувати запобіжник силового проводу. Відмінним рішенням стане KICKER ANL 100. Він здатний надійно захистити силову проводку від акумулятора до підсилювача.
Найчастіше акумулятор знаходиться в автомобілі під капотом поруч з двигуном, а підсилювач розташований в салоні або багажнику. Силовому дроту необхідно пройти довгий шлях через стінку моторного відсіку, килим салону і обшивку багажника. І навіть за умови правильного безпечного монтажу не можливо позбутися від ймовірності замикання. Запобіжник KICKER призначений спеціально для захисту силової проводки. Виходячи з цього необхідно підібрати його відповідно з перетином проведення, який був використаний в авто звуці. Дана модель має номінал в 100 А, що ідеально підійде для проведення 4 Ga. Запобіжник відноситься до типу ANL, який зарекомендував себе як найбільш надійний. Він виготовлений із суцільної металевої пластини, яка одночасно є плавкою вставкою. Запобіжники такого типу надійно фіксуються болтами в тримачі і перешкоджають вібрації, окислюванню.
Рекомендації до монтажу:
1. Запобіжник розташовують якомога ближче до акумулятора. Довжина проводу повинна бути не більше 30 см від клеми акумулятора.
2. Тримач запобіжника необхідно жорстко і максимально надійно прикріпити до кузова.
3. Бажано запобіжник монтувати в доступне місце, щоб в разі необхідності до нього можна було безпроблемно дістатися.

Форма
ANL
Количество в комплекте
2
Номинал
100 (А)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Kicker» в категории «Предохранители»
Показать все модели