Нет в наличии
7904 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Audio Art ReVolt BRW-12 - Cабвуфер

Сабвуфер Audio Art ReVolt BRW-12 предназначен для воспроизведения низкого, ультранизкого баса, с которыми не справляются стандартные динамики аудиосистемы. Данная модель позволит получить не только качественные басы, но и чистый звук без лишних шумов. С помощью сабвуфера Audio Art возможно создать идеальную аудиосистему. Устройство способно качественно модернизировать звук в автомобиле. Модель имеет
Читать полностью
Audio Art ReVolt BRW-12 - Cабвуфер

Сабвуфер Audio Art ReVolt BRW-12 призначений для відтворення низького, ультранизького баса, з якими не справляються стандартні динаміки аудіосистеми. Дана модель дозволить отримати не тільки якісні баси, але і чистий звук без зайвих шумів. За допомогою сабвуфера Audio Art можливо створити ідеальну аудіосистему. Пристрій здатний якісно модернізувати звук в автомобілі. Модель має розміри 440x390x260 мм, які дозволяють встановити її в зручне для водія місце. Сабвуфер має фазонветорний корпус з об'ємом 28 л. Розмір динаміка становить 12 дюймів. Також до сильних сторін моделі варто віднести приємний дизайн, який не тільки чудово впишеться в загальний зовнішній вигляд автомобіля, а й прикрасить його.

Модель належить серії компанії Audio Art ReVolt, до сильних сторін якої варто віднести високоякісне виконання, надійність конструкції і максимальну продуктивність.
Корпус виготовлений з кращих матеріалів і забезпечує оптимальну роботу динаміків. Передня стінка має подвоєну товщину, що забезпечує необхідну напористість. Сабвуфер прекрасно відтворює як сучасні електронні композиції, так і класику, джаз. Дифузор виконаний з непресованного паперу. Даний матеріал гарантує придушення внутрішніх резонансів, а його рухома маса забезпечує чудову імпульсну характеристику і максимальну чутливість. Модель володіє максимальною потужністю в 600 Вт. Діапазон відтворюваних частот становить 25 - 1000 Гц, імпеданс - 4 Ом.

Размер
12" (30см)
Тип
пассивные
Вид
сабвуфер корпусной
Тип корпуса
фазоинвертор
Количество динамиков
1
Количество катушек
однокатушечные
Номинальная мощность RMS
300 (Вт)
Сопротивление
4 (Ом)
Исполнение
круглые
Материал диффузора
целлюлоза
Цвет диффузора
черный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «AudioArt» в категории «Сабвуфер»
Показать все модели