Есть в наличии (1-2 дня)
1299 грн.
Наличные:
1299 грн
Безнал:
1559 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL XT-0006 - Ключ баллонный роторный

INTERTOOL XT-0006 – это баллонный роторный ключ, который применяется для грузовых автомобилей. Такой инструмент станет незаменимым помощником и в автомастерской, и для рядового автолюбителя, который обслуживает собственный грузовой транспорт. Главной задачей ключа данного типа является срыв сильно зажатых или намертво прикипевших колесных болтов и гаек. С помощью такого ключа выполнить данную
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL XT-0006 - Ключ балонный роторний

INTERTOOL XT-0006 - це балонний роторний ключ, який застосовується для вантажних автомобілів. Такий інструмент стане незамінним помічником і в автомайстерні, і для рядового автолюбителя, який обслуговує власний вантажний транспорт. Головним завданням ключа даного типу є зрив сильно затиснутих або намертво прикипіла колісних болтів і гайок. За допомогою такого ключа виконати це завдання буде досить легко.
Ключ працює в двох режимах, в першому режимі он збільшує зусилля користувача в 58 разів, а в другому дає можливість відкрутити кріплення без заміни ключа. У комплект поставки входять дві міцні торцеві головки з розмірами 32 і 33 мм. Максимальне зусилля ключа досягає 3800Нм. Для зручного зберігання і транспортування передбачений пластиковий кейс з металевими засувками. Вага ключа становить 8,3 кг.
Для початку роботи з ключем необхідно встановити ручку, і затиснути її за допомогою кріпильного болта, вибрати необхідний розмір торцевої головки і встановити її. Присутній настройка ключа під конкретну глибину диска, налаштувавши правильну глибину диска, ви значно полегшите собі роботу з інструментом. Режими роботи ключа перемикаються за допомогою висунення рукоятки. Даний ключ можна використовувати як звичайний балонний, для цього необхідно зняти ручку, витягнути шток, з'єднати ручку шток і торцеву головку ви отримаєте звичайний балонний ключ.
Корпус інструменту має потужну цілісно Сплавлення конструкцію, виготовлену з високоміцної сталі, яка гарантує тривалий термін експлуатації ключа.

Тип
Роторный ключ
Размер
33, 32 (мм)
Профиль
6 граней
Свободный квадрат
1 (")

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Балонный ключ»
Показать все модели