Разводной ключ INTERTOOL XT-0040


Заканчивается
319 грн.
Наличные:
319 грн
Безнал:
383 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL XT-0040 - Ключ разводной

Разводной ключ – это широко используемый инструмент для работы с крепежными элементами. Используется в различных сферах, особенно востребован в автомобильной и сантехнической областях при выполнении монтажных работ. Принцип работы данного инструмента заключается в зажатии болтов и гаек разного размера при помощи регулируемых губок инструмента. Одна сторона ключа приводится в движение при помощи
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL XT-0040 - Ключ розвідний

Розвідний ключ - це широко використовуваний інструмент для роботи з кріпильними елементами. Використовується в різних сферах, особливо затребуваний в автомобільній і сантехнічноій областях при виконанні монтажних робіт. Принцип роботи даного інструменту полягає в зажиманні болтів і гайок різного розміру за допомогою регульованих губок інструмента. Одна сторона ключа поводиться в рух за допомогою черв'ячної передачі і за рахунок цього виконується настройка інструменту під необхідний розмір болта або гайки. Головною особливістю ключів такого типу є гранична простота конструкції і універсальність.
Ключ INTERTOOL XT-0040 вигідно відрізняється від ключів такої ж довжини на 55% шириною захвату, яка становить 0-34 мм. Така ширина дозволяє використовувати один ключ замість декількох стандартних для кріпильних елементів різних розмірів. Вузька голівка ключа дає можливість працювати в місцях з обмеженим доступом і робить ключ більш маневреним. Глибина захоплення більше на 30% в порівнянні зі стандартними ключами такого типу, це досягається за рахунок збільшення довжини губок інструмента. Довжина ключа 150 мм.
Ключ виготовлений з міцної хромованадіевой стали, яка має високу твердість, міцність, стійкість до зношування, а також не схильна до такого явища як «старіння металу». Робоча поверхня губок інструмента має фосфатированной покриття, яке виключає появу корозії. Міліметрова розмітка робочої області допоможе визначити розмір кріпильних елементів. Рукоятка з гумовим покриттям дозволяє міцніше утримувати інструмент в руках.

Категория
Ключ
Размер
0-34

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Разводной ключ»
Показать все модели