Нет в наличии
624 грн.
Наличные:
624 грн
Безнал:
749 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Kicker GL78 2008 - решетка для сабвуферов

Практически каждый современный автомобиль оснащен аудиосистемой. Одной из неотъемлемых её частей являются сабвуферные динамики. Они, как и другие составляющие, должны быть защищены от механических и других повреждений. Для этого идеально подойдет сабвуферная решетка Kicker GL78 2008. Данный аксессуар также называют гриль. Он предназначен для защиты диффузоров от механических повреждений. Кроме
Читать полностью
Kicker GL78 2008 - решітка для сабвуферів

Практично кожен сучасний автомобіль оснащений аудіосистемою. Однією з невід'ємних її частин є сабвуферні динаміки. Вони, як і інші складові, повинні бути захищені від механічних і інших пошкоджень. Для цього ідеально підійде сабвуферна решітка Kicker GL78 2008. Даний аксесуар також називають гриль. Він призначений для захисту дифузорів від механічних пошкоджень. Крім того, гриль використовується для додання особливого індивідуального стилю.

Захисні грилі - аксесуар в салоні автомобіля. Їх можна порівняти з вдало підібраною краваткою, яка підкреслює стиль костюма. Вони надають дизайну салону свою індивідуальність. Грилі підкреслюють особистий стиль власника машини.

Також не варто відкладати на задній план практичність аксесуара. В першу чергу гриль створений для забезпечення безпеки дифузорів. Найчастіше динаміки встановлюються в ті місця автомобіля, де їх легко можна пошкодити. Завдяки решітці можливість пошкодження зводиться до мінімуму.

Дана модель виконана з високоякісного алюмінію, що гарантує надійність і довгий термін служби аксесуара. При виборі гриля для сабвуфера в першу чергу варто звернути увагу на його розмір і форму. Гриль Kicker GL78 2008 має квадратну форму з діаметром в 200 мм (8 дюймів).

Захисна сітка для динаміка Kicker чудово впорається із завданням приховування головки динаміка при інсталяції, забезпечить її захист від пошкоджень при експлуатації, а також безсумнівно прикрасить загальний дизайн автомобіля.

Тип
Решетки для динамиков
Размер
8"

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Kicker» в категории «Аксессуар раздела автоакустика»
Показать все модели