Нет в наличии
58 грн.
Наличные:
58 грн
Безнал:
70 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

King L 21 (2063) - Балонный ключ

King L 21 - это Г-образный балонный ключ. Он изготовлен из прочной интрументальной стали и станет незаменимым помощником в ситуации, когда спустило колесо, а до станции шиномонтажа далеко. Головка ключа имеет размер 21 мм.
Балонный ключ настолько же необходим в автомобиле, как топливо в баке. В автомобиле балонный ключ является настолько же обязательным, как аптечка, так как предназначен для
Читать полностью
Технічні параметри:

King L 21 (2063) - Балонний ключ

King L 21 - це Г-подібний балонний ключ. Він виготовлений з міцної інтрументальної сталі і стане незамінним помічником в ситуації, коли спустило колесо, а до станції шиномонтажу далеко. Головка ключа має розмір 21 мм.
Балонний ключ настільки ж необхідний в автомобілі, як паливо в баку. В автомобілі балонний ключ є настільки ж обов'язковим, як аптечка, так як призначений для застосування в самих непередбачуваних ситуаціях. Головне завдання даного ключа відкручувати, закручувати і підтягувати болти автомобільних коліс. В основному ключ застосовується в екстрених випадку, коли в дорозі ви проколи колесо і на узбіччі самостійно його міняєте. Також широко застосовується в автомайстерень, які займаються шиномонтажом.
Г-подібний балонний ключ є компактним і універсальним інструментом, який буде зручним в експлуатації. Конструкція пана образного ключа складається з металевої рукоятки і незнімної торцевої головки з шестигранним профілем, головка і ручка ключа розташовані під кутом 90 градусів. Такий тип ключа рекомендується використовувати для гайок, що не перетягнуті, не постраждали від солі і іржі і не прикипіли до свого місця кріплення.
При експлуатації балонного ключа не рекомендується застосовувати молоток або ногою наступати на інструмент, щоб підвищити передане зусилля, так ви ризикуєте зламати ключ і залишити його голівку на колісній гайки, звідки зняти її буде проблематично. Для розкручування прикипіла або сильно затиснутих гайок рекомендується використовувати балонні ключі з посилено конструкцією або довгою ручкою, яка здатна збільшувати зусилля.

Тип
Балонный ключ
Форма
L-образные
Размер
21 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Балонный ключ»
Показать все модели