Нет в наличии
4590 грн.
Наличные:
4590 грн
Безнал:
5508 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
FEON SILVER 6СТ-225 Аз - Автомобильный аккумулятор

Автомобильный аккумулятор FEON SILVER предназначен специально для установки на грузовые автомобили. Модель обладает пусковым током в 1300 А. Корпус имеет европейское исполнение, клеммы утоплены в корпус, их высота совпадает с уровнем верхней крышки. Батареи крепятся за выступ в нижней части аккумулятора. Габариты автомобильного аккумулятора составляют 518x240x242 мм. Емкость устройства 225 Ач.

Преимущества
Читать полностью
FEON SILVER 6СТ-225 Аз - Автомобільний акумулятор

Автомобільний акумулятор FEON SILVER призначений спеціально для установки на вантажні автомобілі. Модель має пусковий струм в 1300 А. Корпус має європейське виконання, клеми втоплені в корпус, їх висота збігається з рівнем верхньої кришки. Батареї кріпляться за виступ в нижній частині акумулятора. Габарити автомобільного акумулятора становлять 518x240x242 мм. Ємність пристрою 225 Ач.

Переваги даного автомобільного акумулятора:
• Можливість регулювати силу струму
• Захист від великого завантаження
• Захист від невірної полярності
• Захист від замикань
Акумулятор FEON поєднує в собі відмінну якість і бюджетну ціну. Модель є сучасною, високотехнологічною і надійною. Підійде для автомобілів різних марок. Має високу стійкість до агресивних середовищ і глибокого розряду, а також вібро-ударних навантажень. Акумулятор відрізняється стабільними характеристиками струму і впевненою роботою при низьких температурах. Цей пристрій з'єднало в собі всі кращі характеристики, а за рахунок високої якості, воно прослужить Вам максимально довго.

Набутий АКБ можна встановлювати на автомобіль відразу, він заряджений і готовий до роботи. За умови правильного зберігання АКБ із заводу може простояти невикористаним до 2 років і її ємність залишиться достатньою для установки на автомобіль без підзарядки.
Перед зняттям або установкою АКБ необхідно заглушити двигун і вимкнути електрообладнання. Спочатку від'єднати -, потім +. Приєднати спочатку +, а потім -. Щільно затиснути клеми.
АКБ не можна нахиляти більше ніж на 45 градусів і перекидати.
Батарею необхідно надійно зафіксувати в штатному місці кріпленнями, так як сильна вібрація скорочує термін служби акумулятора.

Емкость
225 (Ач)
Пусковой ток
1300 (А)
Плюсовая клемма
+ слева
Тип крепления
Нижнее
Длина
518 (мм)
Ширина
240 (мм)
Высота
242 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Feon» в категории «Грузовой аккумулятор»
Показать все модели