Автомобильный аккумулятор PLATIN Premium ASIA JP 6CT- 90Aз 820A R SMF АзЕ


Нет в наличии
2550 грн.
Наличные:
2550 грн
Безнал:
3060 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

PLATIN Premium ASIA JP 6CT- 90Aз 820A R SMF АзЕ - аккумулятор автомобильный

Автомобильный аккумулятор PLATIN Premium ASIA отличный бюджетный вариант для авто с небольшим количеством дополнительного оборудования. Производство аккумуляторных батарей PLATIN Premium ASIA осуществляется в Польше. АКБ рекомендована к использованию в недорогих автомобилях, сельхозтехнике и других транспортных средствах, не предъявляющих высоких требований к
Читать полностью
Технічні параметри:

PLATIN Premium ASIA JP 6CT- 90Aз 820A R SMF АзЕ - акумулятор автомобільний

Автомобільний акумулятор PLATIN Premium ASIA відмінний бюджетний варіант для авто з невеликою кількістю додаткового обладнання. Виробництво акумуляторних батарей PLATIN Premium ASIA здійснюється в Польщі. АКБ рекомендована до використання в недорогих автомобілях, сільгосптехніки та інших транспортних засобах, не пред'являють високих вимог до енергоспоживання.

Акумуляторні батареї PLATIN Premium ASIA виробляються кращими європейськими заводами по спеціальному замовленню. Модель має пусковий струм в 820 А. Ємність акумулятора 90 Ач. Габаритні розміри - 305 * 176 * 222 мм. Акумулятор Platin Battery Premium ASIA виготовлений згідно японського стандарту і є не обслуговуються. Має збалансований пусковий струм без зменшення свинцевих пластин. Експлуатація відбувається з будь-якими типами двигунів, як бензиновими так і дизельними, незалежно від виробника авто. Можливо використовувати при будь-яких погодних умовах.

Набутий АКБ можна встановлювати на автомобіль відразу, він заряджений і готовий до роботи. За умови правильного зберігання АКБ із заводу може простояти невикористаним до 2 років і її ємність залишиться достатньою для установки на автомобіль без підзарядки.
Перед зняттям або установкою АКБ необхідно заглушити двигун і вимкнути електрообладнання. Спочатку від'єднати -, потім +. Приєднати спочатку +, а потім -. Щільно затиснути клеми.
АКБ не можна нахиляти більше ніж на 45 градусів і перекидати.
Батарею необхідно надійно зафіксувати в штатному місці кріпленнями, так як сильна вібрація скорочує термін служби акумулятора.

Плюсовая клемма
+ справа
Исполнение корпуса
азиат
Емкость
90 (Ач)
Пусковой ток
820 (А)
Тип электролита
кислотный
Клеммы
стандартные
Степень обслуживаемости
необслуживаемые
Тип крепления
верхнее
Длина
305 (мм)
Ширина
176 (мм)
Высота
222 (мм)
Страна производитель
Турция

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «PLATIN» в категории «Автомобильный аккумулятор»
Показать все модели