Нет в наличии
1869 грн.
Наличные:
1869 грн
Безнал:
2243 грн
Приватбанк:
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

FIAMM FTX20L-BS - мото аккумулятор

Аккумулятор FIAMM FTX20L-BS предназначен специально для мото техники.
Аккумуляторные батареи FIAMM производятся лучшими заводами по специальному заказу. Модель имеет емкость в 18 Ач. Габаритные размеры - 175*87*155 мм.

Аккумулятор FIAMM – самый подходящий вариант для мотоциклетных транспортных средств. Данное устройство оснащено ударостойкой конструкцией корпуса, минимальной склонностью к
Читать полностью
Технічні параметри:

FIAMM FTX20L-BS - мото акумулятор

Акумулятор FIAMM FTX20L-BS призначений спеціально для мото техніки.
Акумуляторні батареї FIAMM виробляються кращими заводами по спеціальному замовленню. Модель має ємність в 18 Ач. Габаритні розміри - 175*87*155 мм.

Акумулятор FIAMM - самий підходящий варіант для мотоциклетних транспортних засобів. Цей пристрій оснащено ударостійкої конструкцією корпусу, мінімальної схильністю до саморазряду, довгим терміном експлуатації навіть при інтенсивному використанні в складних умовах.

Модель має безліч позитивних характеристик: високий струм на старті, простий монтаж, можливість повної утилізації. Дану батарею немає необхідності збирати з декількох елементів, вона готова до використання і укомплектована всім необхідним.

Набутий АКБ можна встановлювати на мотоцикл відразу, він заряджений і готовий до роботи. За умови правильного зберігання АКБ із заводу може простояти невикористаним до 2 років і її ємність залишиться достатньою для установки без підзарядки.
Перед зняттям або установкою АКБ необхідно заглушити двигун і вимкнути електрообладнання. Спочатку від'єднати -, потім +. Приєднати спочатку +, а потім -. Щільно затиснути клеми.
АКБ не можна нахиляти більше ніж на 45 градусів і перекидати.
Батарею необхідно надійно зафіксувати в штатному місці кріпленнями, так як сильна вібрація скорочує термін служби акумулятора.

Тип
Сухозаряженные
Емкость
18 (Ач)
Пусковой ток
200 (А)
Напряжение
12 (В)
Применение
Для мотоцикла
Длина
175 (мм)
Высота
155 (мм)
Ширина
87 (мм)
Страна производитель
Италия

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Fiamm» в категории «Мото аккумулятор»
Показать все модели